Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan esne érzelmileg,hogyan...

Hogyan esne érzelmileg,hogyan kezelnéd a helyzete ha te mint nagymama nem kaphatnád meg az unokád?

Figyelt kérdés

Ha számít bármit is a kor 47 éves vagyok

A szívfájfalmam pedig az hogy az unokám aki már lassan 3 éves egyetlen egyszer sem kaptam meg


Probaltam mindig nyitni hogy hol tudok segiteni legyen az haztartas,esetleg fozni,a gyerekre vigyazni de a menyem mindig elutasit nem kér semmilyen segitseget. Igazabol megismerni sem akart mar akkor sem amikor meg csak udvarolt a fiam.


Annyira fáj,picit meg megis konnyezem neha mikor latom hogy mas mamák ott toljak az unokat,amikor jatszanak vele a jatszoteren

En pedig sajnos nem


Egyetlen egyszer voltam setalni veluk meg amikor megszuletett a gyerek megkerdeztem a menyem hogy esetleg tolhatnam e en?

Azt felelte hogy nem.

Megkerdeztem hogy miert nem?

A valasz az volt hogy mert ő szeretne.


Egy varosba lakunk megis csak akkor talalkozunk ha valami alkalom vagy unnep van


Ha az utcan osszefutok vele mindig mondja hogy ő most nem ér ra

Nagyon siet


2023. nov. 1. 11:35
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:

Fiam mit szól ehhez?

Semmit. Mert a menyem egy nagyon manipulativ ember.

2023. nov. 1. 11:36
 2/50 anonim ***** válasza:
83%

Magamba néznék, hogy miért nincs normális kapcsolatom a gyerekemmel.

Hibáztathatsz te bárkit, de ha a fiad akarná, hogy az unokád életének a része legyél, akkor vinné hozzád a gyereket.

2023. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

Ez nem ennyire egyszeru. Hiszen akkor neki a feleslegevel lesz otthon emiatt egy konfliktus.

Mert o nem akarja ezt!


A valasz ugy erzem csak vitaindito jelleggel irodott reszedrol

2023. nov. 1. 12:25
 4/50 anonim ***** válasza:
95%
Sajnálom, ez így nagyon szomorúan hangzik. De. Ebből az írásból nem derül ki, hogy te milyen vagy, vagy milyen voltál velük a múltban, esetleg most is. Én sem engedtem az anyósomnak a gyerekeimet, meg van rá az okom. Állandó bunkó megjegyzések, bezzegelés, mindent jobban tudás, vagy nem is tudja mi van csak kitalál magának sztorikat rólunk, ha valamit nem engedek a gyerek egészsége, épségbe miatt, akkor engem hibáztat érte (tejfehérjére allergiás a kicsi, mivel akarja tömni? Sajttal, tejföllel, joghurttal, tejcsokival) beszól, hogy ezek csak hóbortok, a fiát pedig ellenem akarja hangolni állandóan (pl láttam a Julit (exbarátnő 15 évvel ezelőttről, milyen csinos, miért nem tartod vele a kapcsolatot) Szóval gondolkozz el magadban, mi lehet az oka, az éremnek mindig két oldala van.
2023. nov. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
19%

Sajnalom. Talan fiad ha jobb nevelést kap akkor nem teszi ezt meg.

Nincs mit tenni, el kell fogadni ezt a helyzetet, habar szomorú.

Nem kérdezted a fiad erről ?

2023. nov. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
45%
Az unokád nem egy trendi kiegészítõ, amivel lehet flangálni meg villogni a faluban. A kérdésbõl az jön le, neked ez hiányozna csak.
2023. nov. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
47%
Hidd el, megismert. Azért nem akarja. Nekem is elég volt ez a kérdés a kifejtéssel.
2023. nov. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
84%
Fiad miket mesélhetett neki, hogy már akkor se akart megismerni, amikor még csak jártak. 🙄
2023. nov. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
71%

Miért nem KAPOD meg? Mert nem egy játék baba... anyósom is pont ugyanígy akarta elérni, hogy vigyázzon a fiamra... Adjuk neki oda...

Másrészt meg ha 3 éves, akkor gondolom anyuka otthon van vele/vagy épp mostanában megy vissza dolgozni, én is itthon vagyok gyesen, minek kéne napokra elpasszolnom a gyereket, mert más unatkozik, meg mutogatni akarja a gyereket a faluban?

A fiad persze, hogy a felesége mellett áll, ezekben a dolgokban a szülők együtt döntenek, valószínűleg ő sem tart alkalmasnak arra, hogy rád bízza a gyerekét.

Vagy azért, ahogy vele viselkedtél gyerekkorában, vagy azért, ahogy a feleségével, akár a baba születése után... Például mindent jobban tudtál, folyton nyomultál, okoskodtál... Amíg a gyereket csak egy cuki kiegészítőnek tekinted, akivel hencegni lehet a szomszédok előtt, ne is várd, hogy rád bízzák...jaaa és addig se, amíg mindenért a menyedet okolod, és eszedbe sem jut, hogy közösen döntöttek...

2023. nov. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

A fiam jar fel hozzam !

Jo a kapcsolatunk szerencsére es mindig is jó volt ha bármikor barmi bantotta velem mindig megbeszelte mert tudta nem támadni,szidni fogom hanem mindig a segito szandek volt eloterbe hogy ha valami rossz hogyan lehet esetleg jó belole legyen ez mondjuk az az idoszak amikor még iskolába járt.

De a mai napig tudja ram szamithat es mindent elmondhat.


Sokan elfelejtik nem minden ember jo es tiszta.

Vannak gonoszok is,akik ellen nem kell rosszat tenni eleg ha csak kispécéz magának.


Talan ami zavarja ot az a jo kapcsolatom a fiammal

Es a boldogsagom,nekem nincs sok mindenem de boldog ember vagyok,mindennek orulok,akar egy napsutesnek is.

2023. nov. 1. 13:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!