Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagymamámnak áttétes csontrákj...

Nagymamámnak áttétes csontrákja van. Amikor ezt elmeséltem anyósomnak, csak annyi volt rá a válasza, hogy sok jóra ne számítsunk. Ez nagyon rosszul esett tőle. Pedig jóban vagyunk, nem rossz indulatból mondta, túlreagálom?

Figyelt kérdés

2022. aug. 29. 16:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Igen túlreagálod. Ez nem bántó jellegű mondat, szerintem.
2022. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

Túlreagálod. Sajnos tényleg nagyon kevés az esély a gyógyulásra.

Nem volt rosszindulatú, csak őszinte.

2022. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Én inkább őszinteséget várok mint üres együttérzést. Sajnos a rák ilyen, kár áltatni magunkat.
2022. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos az igazat mondta. A hangsúlyt te hallottad, azon is sok múlik. Èrzèkenyebb vagy ami érthető. Te biztosan remènykedsz, és ilyenkor minden hasonló mondat tud fàjni. Nagyon sajnálom tényleg. Amikor kiderült , hogy apumnak ràkja van, anyósom nagy flegmán oda vágta, hogy reméli nem szenved sokáig, jobb azonnal meghalni. Nekem is rosszul esett. Apum meghalt, nemsokáig bírta, aztán anyósom panaszkodott, hogy rosszul van. Ő egyèbkènt is hipochonder, erre én is csak azt mondtam, hogy jajj remélem nem tetszik sokàig szenvedni. Értette, hogy miért mondtam....
2022. aug. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem bántani akarlak, de: szerintem ha jóban vagytok, ő úgy gondolta, vagytok annyira jóban, hogy nem kell udvariasan hazudnia neked. Persze, ilyenkor az emberek egy része azt akarja hallani, hogy "nem lesz semmi baj" és "biztosan meggyógyul" - de lehet, hogy anyósod tapasztalatból beszél, látott már ilyet, és annak nem lett jó vége.
2022. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
19%
Lehet ezt tálalni kismillió módon, anyósod a maga tahó módján prezentálta, sajnos ez, mint látható a Magyar valóság is....mint alap dolog.
2022. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

Jó dolog az őszinteség, semmit nem veszített volna a világ, hogy ha az anyós most csöndben marad.


De rosszindulatot nem feltételeznek.

2022. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Tárgyilagos volt mondjuk ugy.
2022. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk úgy, hogy realista az anyósod.
2022. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom anyósod egyébként is egy határozott, realista, egyenes beszédű nő.

Aki ilyen, az nem nagyon tud mellébeszélni.

2022. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!