Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek, hogy esne ez az apóstól?

Nektek, hogy esne ez az apóstól?

Figyelt kérdés

2 éve próbálkozunk, mind hiába. Volt már 4 sikertelen inszeminációnk is. Most készülünk a lombikra. Nem titkolózunk, tudja mindenki, min megyünk keresztül.

Apósom azt találta mondani, hogy amúgy ő már úgy megszokta, hogy mi ketten vagyunk, furcsa is lenne, ha lenne gyerekünk...

Nem is értem, hisz a párom kisebbik nővére is 6 év után vállalt gyereket a párjával, nekik nem mondta ezt.

Amúgy már most sejtem, hogy valószínűleg a két lánya gyerekeit jobban fogja szeretni, mint a fiáét, hisz ők nincsenek annyira közvetlen viszonyban.



dec. 3. 17:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Semleges, engem nem bántana. De kinek mi, nem vagyunk egyformák.
dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

"Amúgy már most sejtem, hogy valószínűleg a két lánya gyerekeit jobban fogja szeretni"

Ne kombinálj olyat, amit nem tudsz biztosan.

dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Számomra is semleges. Nem érezném bántónak. Igazából csak elmondta a véleményét. Ebből nekem még az sem derül ki egyértelműen, hogy ne szeretné, hogy a fiának gyereke legyen.
dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Képzeld, ha valami olyat szólna be, hogy miattad nem lesz a fiának gyereke vagy hasonló. Mert ugye az idősek szeretik azt hinni, a meddőség mindig a nőt érinti.


Ez szerintem inkább volt tőle amolyan tagadás féle. Hogy valami, amit szeretne, nem akar jönni, ezért úgy tesz, mintha nem is vágyna rá.

Én a meddőségem 8 évéből ötöt ezzel töltöttem. Oh, nem is kell gyerek, nekünk jó kettesben - mondogattam.

dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Érzéketlen beszólás volt, az tény, de azt nem tudhatod, kinek a gyerekét fogja jobban szeretni. Ne szánj erre ennyi időt, energiát, próbálj meg arra fókuszálni, ami előtted van, ne engedj be rossz érzéseket most. Após nem gondolta át, mit mondott, de nem hiszem, hogy rosszat akarna nektek.
dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kicsit túlreagálod. Nyilván nem ez volt a legszerencsésebb mondat tőle, de nem hinném hogy bántani akart volna. Persze az apósodat te ismered, te tudod mulyen a viszony köztetek.

Mint meddőségi problémákkal küzdő sorstársad, megértem hogy ilyenkor az embert minden ilyen téma nagyon érzékenyen tudja érinteni.

dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyáltalán nem bantoan szánta, csak furán jött ki. Nem foglalkoznék vele, nem ez alapján az egy kijelentés alapján ítélném meg a kapcsolatunk milyenségét.
dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

Nekem sehogy.(Jó, nincs is apósom.)

Szerintem amúgy te reagálod túl. Kb.,annyit jelent, hogy így kettesben is családnak tekint titeket. Nyilván megszokta, mert már évek óta együtt vagytok KETTEN. Gondolom, azon is kiakadnál, ha azt mondta volna, milyen fura, hogy ti ilyen "hiányosak" vagytok, bezzeg a lányáék rendes családot alkotnak, mert van gyerekük. Szóval tipikus sapkás eset, nem tud olyat mondani, hogy neked jó legyen. Azt is eldöntötted már, hogy nem fogja úgy szeretni a gyereketeket.

dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem érezném bantónak. De a meddő párok baromi érzékenyek szoktak lenni. Főleg a pár női része.
dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az előbbieken túl lehet, hogy igazából segíteni akart azzal, hogy az oldaláról csökkentse a rátok nehezedő nyomást.
dec. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!