Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan tudnám kiszakitani a...

Hogyan tudnám kiszakitani a párom a mérgező anyjától?

Figyelt kérdés

Össze akarunk költözni párommal. Az én szüleimnek van egy felújított háza ahol megtehetjük, 4 éve vagyunk együtt 28-29 évesek vagyunk.


A páromnak annyira nem jön be mert kozoset akár, úgyhogy persze majd utána közös ha meglesz a házasság és majd hitel, stb.


De anyós iszonyatosan a ház ellen van, mintha ördögtől való lenne. Folyamatos konfliktus forrás. A párom úgy akarna eljönni otthonról hogy a szülei jó szívvel engedik el de egyszerűen annyira ellene van hogy elmenjen otthonról hogy ez nem lesz veszekedés mentes elszakadás.


Mit tudnátok javasolni? Ha valami nem úgy van ahogy anyós kitalálja, rögtön érzelmileg durván nekitamad a páromnak.


Én vagyok a férfi, ő a nő.


Párom nem akarna úgy eljönni hogy nagyon összevesz vele és ez iszonyatosan nyomasztja.


dec. 5. 16:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

Ha 28-29 evesen ennyi esze van, akkor kb menthetetlen.

Le kell valni anyuci csecséről, mashogy nem megy.

dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Pedig vagy felvállalja a konfliktust, vagy az életben nem fogtok összeköltözni.
dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Persze jönni akarna csak nehéz neki hogy az anyja durván be fogja támadni és nem tudja meddig tart majd.
dec. 5. 16:33
 4/30 anonim ***** válasza:
94%

Jobban jartok, ha orokre. Az ilyen erzelmileg zsarolo emberrel csak kinszenvedes az elet.


Parod szedje ossze magat es koltozzon.

dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%
Párod gyenge jellemileg. Nem lesz könnyű életed így vele.
dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Csak tudjátok amikor én is ott vagyok akkor az anyja rögtön rávágja puffogva hogy azt csináltok amit akartok.


Amikor én nem vagyok meg azonnal nekitámad hogy ez meg az meg amaz.


Nyilván az nagy pozitívum hogy beszélünk a témáról és tudjuk hogy az anyjával van baj de mocsok egy helyzet.

dec. 5. 16:38
 7/30 A kérdező kommentje:

5. Meglepődnél egyébként már tényleg nagyon durva tud lenni jó értelemben.


Csak egész életében el volt nyomva az anyja által és ebből nagyon nehéz neki szakadni.


Mindig mondom neki hogy ha kiszakadunk akkor szerintem a marsig is elmegyünk egy biciklivel. Nagyon nehéz.

dec. 5. 16:39
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

Igazabol egyaltalan nem lenne nehez, ha a baratnod osszeszedne magat. Azert tudom, mert en is egy ilyen idiota anya elol menekultem el, de nyilvan nem vagyunk egyformak, annak ellenere, hogy en is egesz eletemben el voltam nyomva, valahonnan megiscsak szereztem erot a koltozeshez.


De engem pont ez motivalt, hogy nem akarok ilyen emberrel elni.

dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%

Nem biztos, hogy ennyire nehéz lesz. Eddig azért tudott uralkodni, mert a párod mindig engedett neki és a sérült vadat könnyű utolérni.

Ha úgy állna oda, szevasz mama most költözöm, és jelét nem adja, hogy megint el fog gyengülni, mama sem lesz annyira kitartó.

dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
58%

Ha ő maga nem kéne egyedül leválni az anyja véleményéről közel 30 évesen, akkor tehetsz bármit, sosem fog. Már az is sokat elmond az egész kapcsolatotokról, hogy ennyi idősen még mindig otthon éltek, miközben 4 éve együtt vagytok.


De amúgy azt írod, a, barátnőd is közös házba akar menni, nem a szüleid3ne, akkor miért anyósra kened ezt?

dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!