Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ajánlott egy kamaszt...

Miért nem ajánlott egy kamaszt kiszakítani a megszokott környezetéből?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 13:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ keről van szó konkrétan, fiúról, lányról, hány éves, és milyen okból kifolyólag kéne "kiszakítani".

Mellesleg reugalmasság kérdése az egész, nem mindenki szokja meg a változásokat, ez viszont nem függ a kortól.

2011. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

*kiről

*rugalmasság

:))

2011. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

-mert a legtöbb kamasz nehezen tudja elviselni a változásokat

-mert a tanulmányi eredménye változhat

De van aki elég jól viseli és örül is ha elhagyja a megszokott környezetét..Egyénfüggő..

2011. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Miért változna a tanulmányi eredménye?
2011. jan. 4. 13:24
 5/19 anonim ***** válasza:
Írd le a konkrét szitut, mert így elég homályos az egész.
2011. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
12 éves lány, 14 éves fiú, válás miatt költözés városból falura.
2011. jan. 4. 13:27
 7/19 anonim ***** válasza:

A vidék az más kérdés.

az elég nagy "éghajlat" változás, de attól függ mekkora faluba, hol található, városhoz közel van-e stb.

Nézd, 14 évesen bár a változás korát élik a gyerekeid, de én ammondó vagyok, hogy az is személyiségfüggő, mennyire tudnak az ottani fiatalok közé beilleszkedni, mennyire haverozósak, barátnőzösek.

2011. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%
Jaaj istenem, mit kell úgy túlreagálni? Semmi bajuk nem lesz. Nem kell ennyit aggódni rajta, semmi bajuk nem lesz. Lesznek új barátaik, a régiekkel meg majd beszélnek msnen, gondolom az apjukkal is fognak találkozni, akkor meg tudnak a régi barátokkal is. Semmi bajuk nem lesz tőle. Én örülnék ha más környezetbe kerülnék kicsit, és új embereket ismerhetnék meg. Egyébként a fiú ha 14, nemsokál középiskolás lesz, az meg mindenkinek új, egyébként ilyen korban már nem olyan gyerekesek a gyerekek, hogy kiközösítsenek valakit, stb. Egyébként annak is örülnék, ha új gyerek jönne az osztályunkba, szóval ebből nem lesz semmi probléma. 15 L
2011. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég nagy változás,de nekem is volt 11-12 éves osztálytársaim akik akkor költöztek le vidékre Pestről és tök jól beilleszkedtek és jól el voltak.

Szerintem ez egyén függő.Bár ott nem volt válás,de szerintem ülj le velük beszélni,mert nincs rosszabb annál ha az ő véleményükre senki sem kiváncsi

2011. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ,hogy miért változna a tanulmányi eredménye..Bár ez sem tény..mert van akinek sokkal jobb lesz..

A változás oka lehet a következők:

-a másik iskola vagy nagyon elől járnak vagy nagyon le vannak maradva a régi iskolához képest (úgy értem,hogy egy adott tantárgyban pl)

- függ az új baráti társaságtól is.Ha hülyék,bunkók közé keveredik,és élvezi az új"leszarom az egészet" életet akkor ez a tanulmányain is megfog látszani..De ha jó diákok közé csapódik akkor akár jobb tanuló is lehet,de akkor is változik

- Az osztálytársak hozzáállása is javít vagy ront a tanulmányi eredményen.

2011. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!