Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Parom kezd elviselhetetlenne...

Parom kezd elviselhetetlenne válni a szemembe, jogosan akadok e ki?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy anyja és egyszerűen el viselhetetlen nem hagyja békén, viszont a parom se jobb anyuci pici szoknyája alatt el egy döntést nem képes meg hozni magától, és ha nem úgy jön össze ahogy akarta utána azt mondja én vagyok a hibás. Ezen kívül még van egy mamája is aki elég csúnyán meg bántott és nem hogy ki álljon mellettem azt mondta öreg és meg esik. 2 éve tűröm ezeket a dolgokat köztünk minden rendben tudom vele kapok egy családot is de ez mindennek a teteje....

dec. 14. 09:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%
Én otthagynám az anyámasszony katonáját, szórakozzon az anyukájával meg a mamájával ő. Neked ezt nem kötelező tűrnöd.
dec. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%
Semmi konkrétumot nem írtál, így nem lehet megmondani, jogosan akadtál-e ki.
dec. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
86%
Értem és sajnálom. Mi a terv? Hogyan tervezed a változást?
dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
98%

🤔 hogy lehetne minden rendben mikor ki sem áll melletted, nem veled hoz meg döntéseket, hanem az anyjával, majd téged okol.. ??

Ha minden rendben lenne, eleve nem panaszkodnál mártírként..

Nem mellesleg nem a sült galambot kell várni 2 éve, hanem kilépni.

dec. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
67%

Miért tűrös 2 éve?


Miért idegenek tanácsa kell?


Miért nem tudsz helyesen írni?

dec. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
11%
Az igazsag az h az emberi természetet ismerve, mindig kell találni valamit amin kiborulunk. Ez van
dec. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
97%

1., Te választottad

2., Ha nem képes a kedves mama nélkül dönteni, akkor nem igazán beszélhetünk működő párkapcsolatról

Sajnos távolról ezt a két szempontot tudom mondani. Szerintem egyikkel se mész messzire

dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
8%
Magyar ember nem válik. Fogaggy szót az uradnak!
dec. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem derült ki, hogy mi a gond. Tényleg anyuci pici fia, vagy te érzed csak így.

A lényeg, hogy ha neked így nem jó, nem ilyen párra vágysz, akkor lépj. Ne 10-20 év múlva jöjj rá, hogy elrontottad az életed. Sajnos gyorsan elrepülnek az évek. Ha nem jó így, akkor ne "pazarolj" több időt erre a kapcsolatra.

dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
66%
Mégis vele vagy, szóval nem értem, mi a baj.
dec. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!