Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Másnak is elviselhetetlen az...

Másnak is elviselhetetlen az anyósa? Az a semmi se tetszik mindenbe beleköt!

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Mond meg neki, hogy ne beléd kössön, hanem inkább pulóvert az unokának.
2020. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet de az anyósom a pofázáson kivül màshoz nem èrt!!!😞😞😞
2020. ápr. 24. 20:51
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Akkor ne foglalkozzatok vele. Enyém is ilyen volt eleinte, aztán visszavett magából, amikor rájött nem hagyom magam és fia sem ad neki mindenben rögtön igazat. Skorpió a lelkem, szóval megvívtuk a magunk harcát rendesen.
2020. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
A párodnak kellene megvédenie és leállítania az anyját!
2020. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Nekem másképp elviselhetetlen.

Nem köt bele semmibe, de borzasztó anya volt, férjem nem is szereti a saját anyját, de a kedvemért (Minek? Már bánom, hogy erőltettem) próbálunk jó viszonyt tartani. Szóval rossz anya volt, most meg úgy tesz mintha ő szuper anya lett volna, és szuper nagymama lesz, és küldi nekem a cikkeket képeket, hogy a nagymamáknál mennyivel jobban szeretnek lenni a gyerekek mint az anyjuknál. Nagyon aljasul, kedvesen piszkálódik, teljesen beleéli magát, hogy a gyerek mindennapjainak része lesz (esélytelen, már csak a távolság miatt is). Illetve nehéz úgy elfogadni bármit is mond, hogy tudom miket mondott rólam a hátam mögött a férjemnek, és hogy mi mindent csinált gyerekkorukban. Csak van bennem egyfajta sajnálat, főleg, hogy én viszont imádom az anyukám és nehezen fogadom el, hogy ki lett kicsit taszítva.


Egyébként meggyőződése, hogy miattam nem akar vele a férjem találkozni, pedig én vagyok az oka, hogy egyáltalán felveszi neki a telefont...

2020. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Az en anyósom a szememben tette a szépet...de éreztem azt az ellenszenvett kettönk között,persze ha a parom valamire felvilágosítottam ami nekem nem tettszett és szerintem direktesen valaszolt igy anyós,mindig azt mondja én látom túl a dolgot! Sokszor beszól de nem dúrván de egy egy beszolása van amugy,egyszer a direktesen nem a nevemen szólított hanem a párom volt barátnője nevén,na ne tudjátok meg! Szerintem minden anyós egy gonosz kis boszorka! Akik féltik a pici fiukat..
2020. ápr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tartani kell a tavot. Nem egymas s*ggebe koltozni. Ha kozelebb laknank en mar felgyujtottam volna oket, igy meg naagy tisztelet kedvesseg van.- igen. Megfelelo tavolsagbol.


Mi elviselhetetlen. A foztje, es ettol szandekosan itthon pusztulok meg, elottuk meg kibirom. Es parom se rajong h fozzon az anyja. De nagyon ritkan foz nekunk. :)

2020. ápr. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
igen. feketeszívű, kígyónyelvű undorító egy lény.
2020. ápr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, másnak is . Vagyunk egy páran ezzel így. De mivel megváltoztatni úgysem tudod, megfelelni soha nem fogsz, ezért vagy megszokod és együtt élsz ezzel vagy jó messzire menekültök és ha nem muszáj, nem tartjátok a kapcsolatot. Ilyen egyszerű. Senki nem köteles a kötekedést, esetleg megalázást elviselni senkitől.
2020. ápr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj hozzá látogatóba, ha a hátad mögött beszél meg ne foglalkozz vele.
2020. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!