Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom el akarja hívni a...

Anyósom el akarja hívni a Jehova tanúit az alkoholista albérlőjéhez?

Figyelt kérdés
Van egy albérlője, aki a mi házunk egy másik, különálló lakrészét bérli, de undorító módon vedel, olyankor nem tud magáról, betámolyog hozzánk is és mindent osszefosik, hugyozik meg okádik. Anyósom nem hajlandó kidobni a havi béreti díj miatt, amit fizet, pedig nem ő lakik vele közös ingatlanban. Felajánlottuk azt is, hogy letesszük az asztalra ugyanezt az összeget, csak takarodjon innen, abba sem megy bele, mondván hogy jaj akkor mehet hajléktalanszállóra (amivel nem értem, mi a baj, hiszen odavaló). Most kitalálta, hogy elhívja hozzá a Jehova Tanúit, mert a férjét is ők szoktatták le szerinte a piáról. Nem tudom jó ötlet-e szektásokat is beengedni egy okádó alkesz mellé? És azt sem szeretném, ha hozzánk betennék a lábukat térítgetni. MIt tegyek?

dec. 15. 13:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
Költözz saját lakásba anyósodé helyett. Amíg ő a tulaj, a saját lakásával azt tesz, és azt enged be, akit akar.
dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
90%
Ha anyósodé az ingatlan akkor azt csinál, amit akar. Egyébként ha ki tudja fizetni a lakbért+rezsit miért lenne hajléktalanszállóra való?
dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Nem a sajátja. Az ő részét adja ki. A többi rész a páromé. A párom nem akar egyik saját lakásunkba sem költözni (neki is van, meg nekem is), mert nem akar másik városba menni a beteg apja mellől. Plusz az anyja is zsarolgatja lelkileg. De ha a sajátja lenne és mások laknának benne, akkor sem csinálhatna azt amit akarna benne szerintem.
dec. 15. 13:48
 4/41 A kérdező kommentje:
Azért kerülne szállóra, mert ezt semelyik főbérlő sem tűrné el, első ilyen után kivágnák, ha egyáltalán lenne, aki kiad neki egy szobát. Lakásra nincs pénze, rokkant nyugdíjas, havi bevétele 100 ezer ft. Ebből fizet 60 ezret a szobáért, a többit elissza, de úgy, hogy még hiteleket is veszeget fel mellé. Provident meg még annál is gázosabb hiteleket.
dec. 15. 13:50
 5/41 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudok választani melyik rosszabb. Az anyós, az alkesz vagy a jehova. Én mind a háromtól menekülnék jó messzire. Miért laksz együtt velük, nem lennél kénytelen vele.
dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
98%

Ha jól értem, itt valami öröklés volt, ti laktok az egyik részben, anyós meg a saját részét kiadja és nem lakik ott?

Van ilyen, hogy közös tulajdonban azt csinál az egyik fél amit akar, a másik akarata ellenére?

dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
99%

Ne haragudj de a pasid nem komplett. A beteg apját ápolja, az oké, de muter se normális plusz odahozott nektek egy fostos alkeszt, és ő így boldogan él,pedig lenne hol lakni.

Én már dobbantottam volna.

dec. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
95%

Vásároljátok meg anyós lakrészét.


Költözzetek el. Ez a két opció van.


Amúgy igen, mindenki azt csinál a saját lakrészével, amit akar. Anyósod se mondta meg a férjednek, beköltöztethet-e téged.

dec. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
86%
Nem csinál azt amit akar, másik beleegyezése nélkül.
dec. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
13%
Miért, a sátánistakat szívesebben látnád ott? A tanúk el mennek hozzá, semmi ártalmas nem történhet, max tényleg segítenek reményt adni ennek a kilátástalan embernek.
dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!