Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit gondoltok erről a kijelent...

Mit gondoltok erről a kijelentésről,ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Anyósom azt mondta nekem, hogy anyámat segít elintezni beadni otthonba, mert hogy szerinte demens.

Szerintem ez egy bunkó kijelentés volt tőle, úgy főleg hogy először találkozott vele.



dec. 16. 15:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

Épp csak azt nem írtad le, hogy anyád milyen viselkedésű. Ha joggal merül fel egy kívülállóban ez, akkor nem kell okvetlen rosszindulatot keresni mögötte.

A legelső kérdés - sértődés helyett - ami felmerülhet ilyenkor, hogy miért gondolja anyukádról, hogy demens.

dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
1. Azért egy találkozás után mindenképp "bátor" kijelentés. Ha csak nem szakorvos az anyós.
dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Irdatlan Infláció ***** válasza:
86%

Valóban bunkó ezt csak úgy odavetni, de valószínűleg nem rossz szándék vezerelte.


Mindenképpen vele kéne megbeszélned, hogy miért gondolja ezt, illetve mondhatta volna tapintatosabban mert ez neked rosszul esett. Valószínűleg ő se venné jó néven, ha egy bunkó .egszólalása miatt már csak legyintenének felette, hogy ne törődjetek vele, nem tehet róla hiszen már demens.


Nekem van tapasztalatom demenciás csaladtaggal és óriási fájdalom és -tudom, szörnyen hangzik, de ez az igazság - teher is. Ha amúgy nem akart rosszat, csak tapló módon közölte, valójában nagyon nagy lelkű. Óriási segítség, ha valakit viszonylag gyorsan el lehet helyezni egy gondoskodó és törődő helyen és mondjuk nem kerül havi 300 ezerbe.

dec. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%
Pofán verném
dec. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
38%
Először találkozott vele? Az esküvőn nem voltak jelen?
dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%

Miért kellett volna "jelen lenni"? Nálunk mi voltunk meg a két tanu az esküvön.

A szülök meg nem is ismerték egymást, a mapi napig jó, ha 5-ször találkoztak, nagyon más az érdeklödési körük, nincs közös téma.

dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Elvileg lehet, hogy nem bunkó volt, hanem csak tapasztalt demencia terén, anyáddal meg tényleg gond van.
dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
32%

6!


Innen nézve nem is volt esküvő se, így anyós sincs

dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Helyzettől függ. Én is elég sok demens idős embert láttam már, és vannak olyan red flagek, amiket meglátva az ember egyből tudja, hogy itt bizony már van demencia, max a mértékét nem lehet felmérni egy ránézésből. De nem mindegy az sem, hogy az az egy találkozás hogy zajlott, mennyi idő ölelt fel, megbeszélte-e veled, hogy mit lát anyádon, stb.

Alapból az, hogy felajánlja, hogy segít otthont keresni, inkább pozitívnak tűnik, a bunkó emberek max szidnak valakit, nem segíteni akarnak.

dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon nem mindegy, hogyan mondta, és mit látott, miből szűrte le a demenciát. Van az úgy, hogy már egyértelműek a jelek, de a család nem hajlandó tudomást venni róla.
dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!