Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós állandóan nálunk dekkol,...

Anyós állandóan nálunk dekkol, már az idegeimre megy, hogy mondjam meg neki, hogy ritkábban járjon?

Figyelt kérdés
Nem vicc, heti 4x biztos nálunk van. Amúgy jóban vagyunk, nem az a gond, hogy beszólogat, vagy valami. A másik fiával él, és nem engedi az internetet bekötni, mert egy ostoba phasz. Szóval anyós idejár netezni, telefonálni, tiktokozni stb. Állandóan felhívja a mindenkit is, baromságokról fecseg, tök hangosan és nevetséges időpontokig itt dekkol nálunk. Már nem bírom idegekkel, most is békében akarom enni a konyhában a vacsorámat, erre benyit, zörög, csörömpöl, nem hagy békében zabálni se már. Már beszéltem erről a páromnak, de ő nem érti mi a gondom. Hogyan lehetne megmondani neki sértődés meg dráma nélkül, hogy nem kellene fél napokat nálunk ülnie? Múltkor sunyiban lekapcsoltam a villanydobozban a biztosítékot, vagy van hogy a routert lekapcsolom telefonról, olyankor hamarabb elhúz, de nem akarom ezt játszani örökké. 32/f
jan. 7. 19:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a megbeszélés se működik, nekem is az lenne az ötletem, hogy lenyomom a routert, aztán hátha észbe kap, hogy csak akkor nincs net nálatok, ha ő is ott van.
jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Vegyetek neki mobilnetet.

A feleségsd meg ültesd le, és mondd meg, hogy vagy az ő anyja tűnik el, vagy ideköltözik a tiéd is. 😅

jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
50%

Ha te 32f vagy, és anyósod a másik fiával él, akkor a párod szintén fiú, azaz melegek vagytok?

Csak a szövegértésem akarom tesztelni! :)

jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

A feleségednek kell ezt intézni.

De ha tényleg a net miatt jàr, én tuti kiköttetném ez miatt 1-2 hónapra.

De alapvetően a feleségednek kell mondanod és ő beszéljen vele.

jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Fu amúgy az ilyen tényleg idegesítő tud lenni. Ha a feleséged nem érzi a problémát, akkor viszont nem lesz egyszerű dolgod, konfliktus mindenképp lesz, de ha nem állsz a sarkadra, akkor mindig ott lesz.

Ezért mondják, h az anyóstól olyan messze kell költözni, h papucsban már ne tudjon átmenni látogatóba.

jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Van neki mobilnete, de gyorsan elhasználja, de ha marad is neki idejár, mert a párom jól főz és idejár munka után vagy előtt kajálni is. Anyám is ha idejárna mennék a pszichiátriai intézetbe 5 perc után.
jan. 7. 19:41
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
Köttesd be az anyódnak a internetet.
jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért van a hármas lepontozva, mikor igaza van, és jó a szövegértése.
jan. 7. 19:42
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
Nőként is azt mondom, mondd meg szépen anyósnak, hogy vannak látogatási idők, azt tartsa be. Megjegyzem, régen az arisztokrácia körében a látogatás hossza 15 perc volt, és ezt illett betartani. Nagyon közeli baráti érzések kellettek ahhoz, hogy ezen túl maradhasson valaki. Sok kifogás érheti az arisztokratákat, de az illemnek ez a területe speciel bölcsességre vall és követhető.
jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszeru, bekulcsolod az ajtokat, ha atjon akkor mondod neki hogy most nem jo, mert dolgod van, nyugalomra vagysz es jojjon maskor, es mar fordulsz is hatra. Nem kell magyarazkodni neki hogy miert.
jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!