Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Volt már olyan, hogy apósod/an...

Volt már olyan, hogy apósod/anyósod úgy mutatott be téged másoknak, mintha szégyellne valamiért?

Figyelt kérdés
Mit tudom én, ott voltál náluk, ment oda hozzájuk egy ismerősük, és ilyen kelletlenül mutattak be neki. Olvastam például, hogy Szabó Sándort úgy mutatta be akkori apósa a társaságának, hogy "Ez itt a vejem, de hát ő CSAK egy színész..."
febr. 16. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem volt ilyen. Amikor stabil párkapcsolatban éltem és ott voltam a párom családjánál, az anyósom inkább büszkén mutatott be az ismerőseinek, mint vejét.
febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Utált, évekig, nagyon. De mások előtt sosem mutatta ki.
febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
nem
febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem volt még ilyen hál istennek
febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem, sőt épp az ellenkezője volt, velem dicsekedett az ex anyja, az ex-menyének (tesó volt feleségének). Azt mondta, bemutat, mire észbe kaptam mire játszik (lett jobb menye - amit nem is értek, mert a másik fiának a barátnője voltam) már tökre kellemetlen volt.
febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Olyan volt, hogy a párom családjánál voltunk nagy családi ebéden és egy rokon az évekkel korábbi barátnő nevén szólított engem. Após meg nem javította ki, vagy nem érdekelte, vagy maga se jegyezte meg a nevem. Inkább vicces volt, mint ciki.
febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig szívélyes hangnemben mutatott be... Viszont neten, ahol nyomom marad, például nem tett ki rólam egy árva fotót sem! Most például az esküvőnkre gondolok. Mindenkivel fotózkodott, kitette hogy megy a fia lagzijába, csak éppen csak a menyasszonnyal - velem ugye - nem akartak egy fényképet sem közöset. :D Telefonjában 6 év után teljes névvel voltam beírva, mint az idegenek. Meg is szóltam érte. Ennyire fogadtak be a családba. De már akar a fene közéjük tartozni, ilyen emberek közé. Csak hát vele járó...
febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!