Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek okkal vagyok ideges?

Szerintetek okkal vagyok ideges?

Figyelt kérdés
Lényeg hogy anyóssal a kapcsolatom nem túl pompás és minden kis dologba belekötnek.Most az történt , hogy barátnőm szülinapja pár napja volt , de pár magán probléma miatt nem tudtam ott lenni.Szülinapjára rá 2 napra megünnepeltük , és szülinapjára egy cipőt vettem , amit mindig szeretett volna , meg amit mindig mondogatott , hogy mennyire szeretne.Mikor odaadtam az ajándékot akkor anyós kiverte a vitát , hogy ez milyen ajándék (nagyon sokat melóztam érte) és utánna visszaszoltam kulturáltan , hogy ő szerette volna.Mikor meghallotta egyből mégjobban kiverte a vitát , és barátnőm még engem baszott le.Utánna megfogtam és barátnőmtől elbúcsúztam es mentem azzal az indokkal , hogy "ezekkel nem fogok egy légtérben meglenni".Szerintetek jogos volt a kiakadásom , vagy változtassak magamon?
márc. 7. 22:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha még a barátnőd is neked támadt, akkor vagy nagy seggfej az egész család, vagy olyan stílust villantottál, ami kiverte a biztosítékot még nála is. Nem tudhatom, nem voltam ott.
márc. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem okkal.Ertheto az ha kozbeesik valami es semmi problema azzal ha kesobb unneplitek meg par nappal a szulinapot teljesen rendben van.Ha meg a baratnod szerette volna radasul draga is volt az ajandekek akkor minek ezen kiakadni..Eleg fura egy csalad a baratnodtol meg eleg bunko ez a viselkedes megvedhetett volna vagy valami vagy csak legalabb nem viselkedett volna ugy o is mint az anyja.
márc. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
Az anyós hogy került oda?
márc. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom házhoz ment felköszönteni a kérdező. Őszintén szólva az egész bagázs gáznak tűnik, én elgondolkodnék megéri- e ezzel a csajjal lenni.
márc. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%

#4

Így már értem! Köszi.


Azt hittem, hogy a kérdező nő és a férje anyjára panaszkodik, aki valamiért odakeveredett a csajos szülinapra.


Gáz a csaj és az anyja is.

márc. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon gáz az egész família, szerintem fogd fel úgy, hogy ennyi veszteség árán megtanultad, hogy került el nagy ívben őket, a barátnőd se különb, ha ebben a helyzetben az anyja mellé állt. Bakker, ajándékon így pörögni...
márc. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%

Ha még csak a barátnőd, akkor nem az anyósod.

Amúgy miért kell az anyja előtt odaadni bármit is. Miért nem úgy köszöntöd fel, hogy kettesben vagytok?

márc. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
97%

Én sem vagyok túl jóban az anyósommal, a férjem édesanyjával. De bármi megjegyzést is tett h valami neki nem tetszik a férjem rögtön mellém állt a kezdetektől fogva így idővel visszább is vett magából.

Szerintem az intő jel, hogy a barátnőd nem állt ki melletted, vagy nagyon friss a kapcsolat és még nincs melletted elköteleződve vagy könnyen befolyásolható és főleg az anyja hatása alatt áll, nem tudhatjuk, te vagy benne, de elgondolkodtató.

márc. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem, miért viselkedtek így mindketten, de ez nem normális. Ha a barátnőd nem áll ki melletted, akkor nem értem, miért vagytok együtt.
márc. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
76%

Anyós lenéz, mert valami lóvés palit álmodott a hercegnője mellé.

Te meg egy cipőt vettél, amiért sokat kellett dolgoznod.

A nőd sem néz semmibe.

Én hagynám ezt a két viperát a francba.

És igen, okkal vagy ideges.

márc. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!