Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok …? Szerintetek...

Mit gondoltok …? Szerintetek csak vékony alkatúak járhatnak rúdtáncolni? Én kicsit husisabb vagyok…de nagyon szeretnék járni… És felek hogy kinevetnek vagy valami…mert sajnos ilyen a tobbseg…h leneznrk.:)) (tisztelet annak a keves kivetelnek)

Figyelt kérdés

2022. nov. 27. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem, dehogy, te is nyugodtan mehetsz és ilyen helyeken jó esetben toleránsak az emberek, nem fognak kinevetni. Amúgy is mindenki azzal lesz elfoglalva, hogy ő mit csinál, nem téged fognak nézni. Ha szeretnéd kipróbálni, hajrá.
2022. nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én sokakat ismerek, akik járnak, és megosztó alkatúak vannak. Senki sem fog kinevetni
2022. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
90%
Dehogy, rengeteg ducibb csajt látok mindig rúdtáncra járni (van ott, ahová tornázni járok). Meg az egyesület honlapján is kint van, hogy bármilyen alakkal lehet kezdeni. Egyébként meg aki rendesen csinálja, az nem sokáig marad duci, legalábbis én azt látom, hogy egyre kisebbek a csajok ahogy járnak :D
2022. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki mindenképpen, ez ne fogjon vissza! Lehet, hogy a végére le is fogysz egy kicsit.
2022. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
A rúdtánc egy megosztó sport, pont ezért a rúdtáncosok összetartó közösséget alkotnak. Senki nem fog kinevetni, hidd el!❤️
2023. márc. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!