Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom egy aljas, gonosz...

Anyósom egy aljas, gonosz ember! Ti mit gondoltok? Szóval, anyósom egy nagyon kétszínű ember.

Figyelt kérdés
Kibeszél a hátam mögött, mindenbe beleokoskodik, beszólogat nekem. Semmi oka nincs rá, a másik menyével is ezt csinálja. A gáz az, hogy holnap jön hozzánk, erre felhívta ma páromat, hogy menjen el hozzá ma is. Tudom, hogy csak azért csinálja, mert ki akar beszélni a hátam mögött, és olyanokat mondd, amit előttem nem merne. Nagyon rosszul esik, hogy párom nem véd meg vele szemben, mert számára az anyja az "Isten". Nem lehet rá rosszat mondani, mert nem érti meg, hogy nekem mennyi fájdalmat okoz a szavaival. Ráadásul ha párom elmond neki valami bizalmasan, akkor azt tovább adja másoknak. Rendkívül bosszant, és mára eljutottam arra a szintre, hogy tiszta szívemből gyűlölöm őt. Volt valaki ilyen helyzetben? Ti mit tettetek? Mi a helyes viselkedési forma? Anyu szerint ne idegeskedjek, és ne mondjak páromnak semmit sem. Majd idővel ő is rájön, hogy milyen szemét módon viselkedik velem. :( Nagyon szomorú vagyok, mert a kapcsolatunk ezen kívül teljesen rendben van. Kösszi

2012. jún. 15. 15:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%

"kibeszel a hatam mogott" mar megbocsass, de te most epp mit csinalsz?:D

Nem tudod megvaltoztatni, o ilyen. Ezt el kell fogadnod. Azert kell elfogadnod, hogy bekeben elj, ne idegeskedj. Probald meg, hogy egyik fuleden be, masikon ki mennek az ilyen dolgok. Probalj meg semleges maradni, es ha csak lehet, kerulni a vele valo erintkezest, probald meg kerulni a konfliktusokat.

Parodnak mond meg, hogy ne mondja el a dolgokat az anyjanak, vagy kosse a lelkere, hogy ne adja tovabb.

Ne legyel mezes mazos vele, de ne is rideg. Viselkedj vele termeszetesen, ne huzd fel magad a hulyesegein.

Parodnak meg mond meg, hogy neked rosszul esik, hogy nem all ki melletted.

2012. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, most én is kibeszélem, csak tőled pl. sosem fogja visszahallani. De ő olyanoknak mondja, akiket ismerünk, és visszamondják nekem. De a legrosszabb az, hogy a páromnak is kibeszél. Pl. célozgat neki, hogy mi miért vagyunk közös kasszán meg egyebek. Semmi köze nincs hozzá, ez a mi életünk. Én sosem bántottam őt, és soha nem is fogom, jóval idősebb, nem bántanám meg. Szerencsére egy hónapban kb. egyszer találkozunk. Csak minden nap jönnek az okoskodó telefonok és e-mailek. Azt hiszem tényleg az arany középút lenne a legjobb. Köszönöm a válaszod.
2012. jún. 15. 15:40
 3/18 A kérdező kommentje:
Mondtam már páromnak, hogy szeretném, ha kiállna mellettem, mert rosszul esik, amiket az anyja csinál. De a tesója és a felesége is előbb állt ki mellettem mint ő. Mondom, számára az anyja a minden, sérthetetlen, és teljesen jóindulatú. Pedig nem így van, sajnos. :S
2012. jún. 15. 15:42
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szar ügy, őszintén sajnállak. Nem egy kapcsolat ment tönkre ilyen okokból kifolyólag. Hány évesek vagytok?
2012. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem találkozol vele mert a szájába épített rádió adásai zavarják a légteredet. ennyi

anyucipici fia már keményebb dió

2012. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Utolsó! Ez jó volt! :) Tényleg igyekszem elkerülni a találkozást. Már most ideges vagyok a holnap miatt. :S

Párom 35, én 23. Sajnos én is tudok olyan kapcsolatot, ami az anyós "kedvessége" miatt ment tönkre. Nem tudom, hogy mit kezdjek a párommal. A bátyja már látja, hogy milyen, és megmondja neki, megvédi a feleségét. Sajnos ez nálunk még nincs így, és nem tudom, mit tegyek, hogy kedvesem is lássa, hogy gonoszkodik velem az anyja. :( Hogy értessem meg vele, hogy mellettem álljon ki?

2012. jún. 15. 16:41
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Ebben a sztoriban nem anyósod viselkedése a leggázabb, hanem amit a párodról írsz. Hogy nem véd meg, sőt mivel Istenként tekint rá, nyilván hat is rá azzal, mikor téged szid neki. Persze anyós is hárpia, szó se róla, de ugye ha a párod nem adna a véleményére, sőt párszor helyretenné, tudja már, mit beszél rólad, akkor nem tudna ártani. Így meg nagyon is tud. Az ilyen férfiban nehéz bízni, mert ki tudja, tán elég lenne anyukának egyet csettinteni, végleg elhagyna téged.
2012. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Néha megvéd engem, de külön kell szólnom érte, többször is, hogy mondja meg neki, hogy álljon le. Ő azt gondolja, hogy az anyja jóindulatú, és én reagálom túl, de egyáltalán nem jó indulatú, direkt szemétkedik velem. Remélem, hogy egyszer rájön, hogy mit is csinál valójában. Amúgy könnyű elhinni neki, hogy kedves, mert nagyon mézes-mázasan adja elő magát. Sajna párom ezt nem veszi észre. Ő a kisebbik és az anyósom nem akarja megérteni, hogy már nem az ő kicsi fia. Egyébként elengedi a füle mellett, amiket okoskodik, nem foglalkozik vele, nekem ez nem megy.
2012. jún. 15. 19:17
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az a megdöbbentő, hogy olyan emberrel akarsz élni, akinek az anyja az Isten ahogy írtad és nem véd meg, vagy ha meg is teszi akkor erős szájhúzással. A bizalmas infókról nem beszélve.


Simán dobnám a pasit (ahogy dobtam is a sajátom mikor ilyen volt) Fáj egy ideig, de annyi férfi van a világon :) S ha nincs gyerek akkor nem nehéz találni másikat. A kedves anyuci pici fia meg elgondolkodhat rajta, hogy vajon mit szeretne az élettől. Anyuka szoknyája mellett gubbasztani, vagy normális felnőtt felelősségteljes férjként esetleg családapaként élni.

2012. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hát túléltük a tegnapi napot! :)

Próbálom őt rávezetni arra, hogy megvédjen vele szemben. Talán egyszer sikerül. A bátyjának is 4 évig tartott, mire megvédte a feleségét. Akkor már "csak" 2 év van hátra. :) Szerencsére egy hónapban egyszer találkozunk maximum. Csak a mailek és a telefonok maradnának már el. :S

2012. jún. 17. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!