Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gonosz ember...

Szerintetek gonosz ember vagyok ezért?

Figyelt kérdés

nos az a helyzet, hogy a családom egyes tagjai kitalálták a megkérdezésem nélkül, hogy vesznek nekem egy kutyát, mert hogy szerintük nekem szükségem van arra. van itt már egy kutya, azzal sem törődök, nem az enyém, nem kell. nem akarok kutyát. egyszer ez szóba került, hogy kapok kutyát, amikor én is ott voltam, és én határozottan meg mondtam nekik, hogy nem akarok kutyát, de csak legyintettek rá, és mondták, hogy de de kell.

a másik, hogy vannak cicáim, és félek, ha idehoznak egy új kutyát, majd elkergeti a cicákat és esetleg bántja is őket.

szóval arra gondoltam, ha meghozzák a kutyát egyszerűen kinyitom neki a kaput és szépen hagyom, hogy elkóboroljon.


2011. dec. 27. 18:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Hány éves vagy?


Nem igazán értem, hogy a szüleid miért nem fogják fel, hogy nem szeretnél kutyát?

2011. dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Igen az vagy, bár a rokonaid is felelőtlenek. Van egy olyan mondás, hogy egy ország népességének az intelligenciáját arról lehet lemérni, hogy hogyan bánnak az állatokkal.Szólj nekik nyomatékosan, hogy nem akarod, de ha már ott van, legalább keressetek gazdát neki.
2011. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
A kaput ne nyisd ki előtte. Ha már ez történt, keress egy jó gazdit.
2011. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
76%

Ha télleg nem kell akkor beszélgess velük egy kicsit hogy mért szeretnének venni kutyát.

Ezt mondd meg nekik:

-több pénzbe kerül mikor igyis válság van

Pl.:

-kutyakaja

-oltások

-póráz

-tisztítása

-kutyapiszok(feltakarítása több idő kell)

-játszani vele

Ha erre sem reagálnak akkor nem nagyon tudom.

remélem segítettem =)

2011. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Ne,ne tedd!c Azt maximálisan megértem, hogy nem akarsz kutyát. Ezt értelmesen meg is indokoltad,nem is értem a rokonaid miért nem értik ezt.

-kérd meg őket vigyék el,te nem akarsz vele foglalkozni.

-ajándékozd oda valakinek

-vidd el egy menhelyre

Gondolj arra,hogy az a kutya nem tehet róla,nem érdemli meg,hogy kidobd az utcára!

2011. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%

NEm gonosz vagy, hanem hülye.

Felteszed az internetre, max pár héten belül elviszik általában. Addig meg halál nyugodtan elviselheted.


Én 1 hónapon belül találtam gazdát 6 véletlenül besikerült kölyöknek.

2011. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Hiba lenne, hogy hagyod elkóborolni. Akkor már inkább hirdesd meg a neten és biztos el tudod adni, ha kiskutya akkor meg főleg.
2011. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Igen az vagy.Rendben van,hogy nem akarod a kutyát, de annyi emberi érzés szorulhatna beléd, hogy nem teszed utcára azt a szerencsétlen kis ártatlant :(

Ő nem tehet róla, hogy te nem szeretnéd.

2011. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
nem gonosz vagy, hanem szívtelen...
2011. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Gratulálok a lepontozásért, de már nem csodálkozom. Igen, embereknek fel kéne fogni, hogy nem használati tárgy a kutya, ha a rokonai nem százasok, akkor ő ne tetézze még azzal, hogy rögtön kidobja.
2011. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!