Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért szájon puszilnak?

Miért szájon puszilnak?

Figyelt kérdés
Apósomék, sőt az ő rokonsága (pár hétre jöttek hozzájuk csak látogatóba) ha megyünk hozzájuk, mindenki szájon puszil. (mindenkit, a kisfiamtól kezdve a férjemet is). Ez nekem nagyon kellemetlen!!!! Már szóltam nekik,(szépen-csúnyán) hogy arcra kérem, de ők ugyanúgy szájra adják. Mit tehetek? A férjem is szólt már, de a válasz ennyi volt: ez hagyomány náluk, fogadjuk el..akkor tényleg vagy megszoksz vagy megszöksz?

2013. máj. 16. 11:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
nem engedném és kész.
2013. máj. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
ezt már megpróbáltam! Elfordítottam a fejem, így hajoltam oda, de két kezébe vette az arcom és cuppppp.... és nevetett, hogy kis csibész vagyok..
2013. máj. 16. 11:52
 3/37 anonim ***** válasza:
96%

hát ez nagyon undoritó...én elhánynám magam.

nem tudom mit lehet tenni ilyen helyzetben, az biztos, hogy ha ennyire ragaszkodnak ehhez a hagyományhoz, nagy konfliktusok árán lehet majd csak őket meggyőzni.

2013. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Megcélzod após lába közét, és találsz. Ha nem tetszik neki, közlöd vele, hogy ez nálad hagyomány, fogadja el.
2013. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám,hogy akkor semmilyen puszi nincs, a gyereknek se (férjed meg nagyfiú,ő max csatlakozik).

Ha nem tetszik,nem megyek többet.


undoritó szokás.

2013. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
98%
Megszöksz. Én még a nagy összeborulós pusziszkodást sem szeretem, azt meg nem tűrném, hogy a páromon kívül bárki szájon csókoljon. Én elhúznám a fejemet, csak nem tepernek le erőszakosan.
2013. máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj egy komoly beszélgetés emiatt. Én sem hagynám, sem a gyereknek, sem magamnak. De az is hülyén néz ki, hogy a férjedet az apja szájon puszilja. Ez nem egészséges egyáltalán.
2013. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
nem, ez tényleg nem egészséges és undorító hagyomány. Szerintük ez természetes, hogy akiket szeretnek, szájon puszilják..a férjem megmondta nekik, hogy nem fogunk menni, ha ezt folytatják. Az apjával találkozáskor kezet fogtak eddig, az anyja is csak a homlokára, vagy arcára adott puszit. Eddig..volt, hogy hetekig nem mentünk, hogy lássák, ez nekünk tényleg fura szokás. Jöttek ők és cupppp a szájra..kértük már őket szépen-csúnyán..
2013. máj. 16. 12:15
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak undorító szokás, de elég bunkók is a szülők, már elnézést. Kértétek ezerszer, szépen és csúnyán, ennek ellenére csak nyalakodnak.

Én a helyetekben megmondanám: nem szeretnék többet személyesen találkozni velük. Írjanak levelet vagy hívjanak telefonon.

2013. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Fúúúúj! Én egyébként sem vagyok egy pusziszkodós, ez nálam már elsőre kiverné a biztosítékot! Nem és nem és nem!
2013. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!