Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom szájon puszilja az 1...

Anyósom szájon puszilja az 1 éves lányunkat, ettől megőrülök, hogyan jelezzem hogy ez zavar minket?

Figyelt kérdés
Már szólt rá a férjem, hogyne csinálja,mert mi sem tesszük, és undorítónak találja, ez a jelenlétemben történt, de azóta sem hagyja abba, annyira zavar, hogy hihetetlen, hogy értessük meg vele,hogy ez borzalmas?
2013. febr. 26. 07:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi8ndig szkeptikusan fogadom az ide írogató menyek panaszát, pedig magam is fiatal meny vagyok.


De tökéletesen megértelek. Engem is marhára idegesítene, Szólj rá te, hogy ezt ne! Puszilgassa máshol.

2013. febr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Te is szólj.

Tedd a lányod szája elé a kezed, amikor nekiindul.

Jelentsd ki, hogy nem hozod a gyereket, ha ezt csinálja.(ezt csak akkor, ha semmi nem jön be)

2013. febr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy állandó anyósrapanaszkodó, de ettőla falra tudnék mászni. Kérdeztem a férjemet, hogy őket is szájon puszilta annak idején, azt mondta nem emlékszik, kisiskoás korukban nem...engem ez nagyon zavar, én még nem szóltam rá, de miért nemért a fia szavából, tényleg ennyire fontos azt csinálnia, ha megkérjük ne tegye, nem azt kértem, hogy ne ölelje vagy puszilja, de ne szájra!!!!!
2013. febr. 26. 07:57
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az anyósodnak mondd az arcába, hogy a szájrapuszi az majdnem olyan, mint a csók, a szerelmesek szokása, búcsúzóképp vagy köszöntésképp egy Szia szerelmem! vagy Szia Drágám! kíséretében.


Ő pedig "csak" a nagymamája a gyereknek, tehát neki maradjon az arcrapuszi, de azt se kell "orrvérzésig" csinálni.


Ha a szép szó nem segít, gyerekmegvonás 2 hétre...

2013. febr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

szia!

igaz szülő nem vagyok,csak 17..

engem soha nem csókolt az anyám szájon.. barátom természetesen igen.. egy szia,vagy szeretlek szivem kíséretében.. ez a szerelmeseknek való nem a gyerekeknek.. undorító.. szólj rá. ha nem hagyja abba akkor egy darabig nem vinném a lurkót.. utálom.. az egy csók... adja az arcára..

2013. febr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az még a legjobb az egészben, hogy télen, az influenza járvány közepette csókolgatja, aztán marad 33% rá hogy nem kap el semmit a kisgyerek..
2013. febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Legyél határozott, és akárhányszor próbálja szólj rá. Előbb utóbb csak megunja, hogy folyton rászóltok.

Ebben nem engednék. Én azért is szóltam, hogy a kis kezüket ne puszilgassák össze, mert jön a foguk, folyton a kezüket rágcsálják. Adjanak puszit az arcukra, a fejük búbjára, a pocakjukra... Számtalan lehetőség van! :)

Szerencsére mindenki megértette. :)

2013. febr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Anyósom úgy nézett a férjemre, mint aki nem tudja mi a gond? Nah és??? valami ilyen arcot vágott,mint aki nem érti miért gond ha szájon puszilja, ezért kérdeztem a férjemet, hogy nekikis oda adott puszit?

Az hogy betegséget kaphat eddig nem is jutott eszembe, annyira felháborít maga a tett, de igazad van, elkaphat bármit. Nem is akarok erre gondolni.

2013. febr. 26. 08:56
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen a nagyim, anyámék sose tudták leszoktatni róla (pedig a férje, tatám is utálta ezt mindig, ő elég sokszor veszekedett vele emiatt), persze ettől próbáld meg, beszélj vele. Én elég hamar rájöttem, hogy ez nem normális és mindig próbáltam elfordítani a fejem (többnyire sikerült is), meg a szüleim is mondták, hogy ne hagyjam, de nyilván egy egy éves erre még nem képes. Most már eleve a homlokára adok puszit, így esélye sincs. 24N
2013. febr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Én megkérdezném tőle, hogy a néninek van-e némi pedofil hajlama, hogy gyerekeket csókolgat. Hátha észbe kap.
2013. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!