Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért bánik így velem?

Miért bánik így velem?

Figyelt kérdés

Nem értem anyósomat. Tudott az eljegyzésünkről, kijelentette hogy ő úgysem fog eljönni. Megtartottuk az eljegyzést, anyuka meg telefonált nekem, hogy én egy rohadt k*** vagyok, lealacsonyítom a fiát az én szintemre. Ezt nem értettem, elvégre nincs rossz szokásom.

Miért beszél velem úgy mint a kutyájával? Miért használt ki mikor nála voltam pár napig? Ja, és még a páromat is kitagadta, már nem fiaként néz rá..

A tisztán látás miatt: nő vagyok.


2013. jún. 15. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerinte elvetted tőle az édes, icipici, tünci fiacskáját!

Ez nem neked szól. Ez minden lánnyal így lenne.

Kerüld és tegyél rá magasról.

2013. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagy szimpatikus neki előfordul az ilyen!Biztos más menyet akart magának!Nem a te hibád ne foglalkozz vele ha a leendő férjed szeret akkor majd megenyhül mert rájön hogy muszáj megbékélnie veled!
2013. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

áprilisban volt az eljegyzés, és a párom május 4.-én volt nála, beszélni. Akkor mindennek elmondod az anyuka. Majd 17.-én felhívott, hogy meg van-e az adóbevallásom, mert ha nem akkor megcsinálja. Mondtam hogy köszönöm nem kell, megírtam már.

Aztán rá 2 napra megint minden szemét voltam :S


Köszönöm a válaszokat. Attól félek, hogy a párom fejét beszéli tele, ő meg elhagy.. Bár nem feltételezem hogy kirakna emiatt, de azért a kisördög mászkál folyton

2013. jún. 15. 14:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább az a kérdésem, hogy a vőlegényed miért nem tesz valamit ez ellen?


Mert az egy dolog, hogy a mama nem teljesen épelméjű, de az ő dolga lenne beszélni az anyja fejével és egyszer és mindenkorra leállítani.

2013. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
már megtette, mégis megy a köpködés
2013. jún. 15. 14:12
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Ha megtette volna, akkor egyrészt nem merné ezt meglépni az anyja, másrészt nem rettegnél attól, hogy elhagy az ő hatására.


A leállítás nem annyiból áll, hogy "jajjmálégyszi ne szidd a barátnőmet anya"...

2013. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ott voltam mikor ez zajlott. Ordibált az anyjával, hogy neki én fontosabb vagyok mindennél, kiköltözött az anyjától, nem keresi az anyját, megmondta neki, hogy ha nem hagyja abba, soha többé nem látja, stb.
2013. jún. 15. 14:18
 8/11 anonim ***** válasza:

"kiköltözött az anyjától"


Ja, akkor értem mi a probléma. Eddig anyucipicifia volt, végre levált, most anyuka nem bírja elviselni, hogy elvetted tőle.

2013. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
3 éve elment Pestre ( Zalából) kollégiumba. 2 évig nem volt az anyjánál, most januárban ment vissza egy kis időre, február-március velem töltötte, majd 1 hete volt az anyjával, utána jegyzett el. Ez nem anyuci picifia
2013. jún. 15. 14:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet, azért kellett az adóbevallás, hogy lássa a jövedelmedet.

Talán mást szánt a fiának.


Szerencsés vagy, hogy a párod kiáll melletted.

2013. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!