Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl azon, hogy...

Hogyan lépjek túl azon, hogy így bánik velem? Érezhet még valamit irántam? Azért ilyen?

Figyelt kérdés

A volt barátommal zűrös szakításunk volt, neki az egészsége bánta, nekem a lelkivilágom. Miután szakított, elmentem hozzá, hogy még mindig szeretem, ő nem tudta mit reagáljon, így kapcsolatban maradtunk. Jókat beszélgettünk, rám-rám írt, úgy volt, hogy találkozunk, de lemondta. Utána mondta, legyünk csak barátok. Azóta nem keresett, lerázott ha ráírtam.

Barátnőmet (akiről ő nem tudta, hogy ismerem) megkértem, kezdjen ki vele. Az elején randira is hívta volt barátom barátnőmet, sokat beszélgettek. Mindeközben engem lerázott, barátnőm burkoltan érdeklődött a kapcsolatairól, akkor neki azt mondta bosszantom, le akar rázni.

Most újra felkeresett a volt barátom, beszélget velem, hülyéskedik, segítséget kér. Pedig régebben a segítségem se kellett. Barátnőm pedig hiába ír rá, lerázza, és velem beszél, neki alig ír.


Arra gondolok, még mindig érez irántam valamit, talán egyszer még esélyem lesz nála. Úgy gondolom, azért mondta hogy bosszantom, meg utál, de közben mégse rázott le nyíltan, mert nem akar elveszíteni, illetve azért tartott magától távol, hogy a vizsgáira tudjon összpontosítani, ne zavarjam össze. Most, hogy kezd nyugi lenni körülötte, újra többet keres, de mégis távolságtartó.



Van valóságalapja, esélye az elképzelésemnek?


2011. jún. 8. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a srác nem tudja hogy mit akar...

Ha neked pedig jó ez a sziszifuszi állapot, akkor várj rá. Egyszer talán be nő a feje és eldönti, hogy kellesz neki vagy sem!

2011. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En a helyedben most egyelõre nem keresném. Adnék neki idõt, hogy tudja mit akar.
2011. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mármint mi lett az egézségével?Hozzávágtál egy féltéglát:)))Jó, bocs, de komolyan.
2011. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Volt már egy hasonló kérdés, vagyis inkább ugyanez. Abból a kérdésből és történetből az jött le a válaszadóknak, hogy a srác le akar rázni téged. A mostaniból pedig inkább az, hogy fogalma sincsen mit akar. Ha a két történet egy és ugyanaz, akkor szegény srác nagy dilemmában van, a probléma pedig hogy eközben téged is megőrjít, érzelmileg ráncigál össze-vissza. Szerintem hagynod kéne, ne beszéljetek, ne keresd, mert hidd el jobb, ha letisztul mit is akar, és majd tiszta fejjel kezditek újra, ha újrakezditek. Addig viszont csak fájdalmat okoz neked a hirtelen hangulat és érzelem hullámaival.
2011. jún. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hogy az egészségével kapcsolatban mi volt a gond, ezt nem akarom kifejteni, irreleváns a történettel kapcsolatban. Nem fizikai gondjai lettek, testi sérülései, egy régi betegség jött elő a szakítást kiváltó okok miatt.


Igen, azt a kérdést is én tettem fel, ez a kérdés pedig azért keletkezett, mert kapcsolatba lépett velem a srác, és úgy beszél velem, mintha semmi nem történt volna, mintha ez a két hónap, amíg nem beszéltünk, meg se történt volna.

2011. jún. 10. 12:52
 6/11 anonim válasza:

Szerintem ne foglalkozz vele. Amikor nincs más (nincs jobb) akkor keresi a társaságod, egyébként meg leráz.

Lépj tovább, különben újra és újra sérül a lelkivilágod és nem adsz esélyt egy normális kapcsolatnak.

2011. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a célod? Ha élvezhető, müködő, érett kapcsolat, akkor felejtsd el őt.
2011. jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mi a fenét akarsz egy ilyen idegbeteg majomtól?? hol téged szivat,hol a barátnődet. ráadásul sanszos h tudja h ismeritek egymást és jót szórakozik.


ne te akard kitalálni-mentségeket keresni- h miért tojik rád.


hagyd a fenébe

2011. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nincs semmi tartás a magyar nőkben? Csúsznak másznak a leghitványabb pasik kegyéért is.
2011. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet értek. Én már akkor nem foglalkoztam volna vele mikor sorozatosan lerázott. Hogy lehetsz ilyen buta már ne is haragudj?
2011. jún. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!