Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom meghalt. Nem akarok a...

Apósom meghalt. Nem akarok a temetésre elmenni, miért ordítja le mindenki a fejemet? Ez bűn?

Figyelt kérdés

Apósom meghalt. Külföldön élünk, nincs sok pénzünk, és mostanában sok a kiadásunk. A férjem mindenáron haza akar menni, pedig nem is lesz tisztességes temetés, csak egy beszéd és a hamvakat elszórják valahova, valamikor. Egy rakás pénz a hazaút, csomó fáradtság. Hosszú ideje beteg vagyok, és nagyon elegem is lett már mindenből. Most pedig mindenki velem ordít, hogy milyen szemét és f&szari vagyok.


Ha nem megyek el a temetésre, de a férjem elengedem, akkor miért vagyok én a rohadt alak?


Köszönöm a normális válaszokat.



2013. jún. 24. 22:32
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
76%

Családtag temetésére illik elmenni. Amíg élsz nem fogják Neked megbocsájtani. Vegyél erőt magadon, és menj el.

Férjed mellett is ott a helyed. Tudod, a jóba rosszban eskü..

Bűn? Vannak íratlan szabályok. Igen, bűn.

2013. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
95%
Bűnnek nem bűn, de nem valami szép tőled az igaz.
2013. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
95%
Hát a férjed apja... ezért kellene ott lenni. Nem az após miatt hanem a férjed miatt.
2013. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
93%
Menjél el! Valóban nem viselkedsz szépen. Most halt meg a férjed apukája, mellette kéne állnod!
2013. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
94%
Ha a párod mindenben melletted állt eddig, akkor ez tőled is elvárható.
2013. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
93%
Nem csak a szertartás, ami ilyenkor számít, hanem, hogy összegyűlnek azok az emberek, családtagok, akiknek az elhunyt fontos volt. Megemlékezés, tisztelet. És igen, a férjednek sem hiszem, hogy jól esik...
2013. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy Te nem voltál vele közeli kapcsolatban, de a férjednek ez az ember a tulajdon édesapja volt, aki felnevelte. Illik elmenni, azért mégis csak.

Nem tudom neked ez, hogy esne fordított esetben...!

2013. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én nem így látom.
2013. jún. 24. 22:46
 9/51 anonim ***** válasza:
36%
Leírta a kérdező hogy nincs pénzük akkor miért kell illedelemre hivatkozni?
2013. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
5: Sajnos, valójában soha nem állt mellettem. Mindig nekem kellett a támaszának lennem, ha bírtam erővel, ha nem. A doktorrá avatásomon sem volt ott, pedig nagy szükségem lett volna a támaszára, mert nagyon durva szüleim voltak. Egyszerűen elegem lett mindenből. Lehet, hogy szemét vagyok, de mit számít? :(
2013. jún. 24. 22:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!