Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az, hogy...

Szerintetek normális az, hogy 24 évesen nem akarok bulizni járni és egy 43 éves pasiba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem ismerünk

így elég nehéz válaszolni :-P


ha neked jó akkor mit számít mások véleménye???????

2013. jún. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha neked ez a jó, akkor nyilván neked az a normális.
2013. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkinek az a normális, amit éppen csinál, amiben él... Én 22 vagyok, és 37 éves a párom. Mindig is idősebb pasijaim voltak és engem se különösebben érdekel a bulizás.. én így érzem jól magam, nem érdekel mások véleménye.
2013. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Akinek idegösszeroppanása van és terhes vagy tőle? http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..
2013. jún. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Nyilván nem jó neki, ha itt kérdezgeti.


Kérdező: a társadalmi normák és elvárások fényében természetesen az első normális, a második nem.


Bulizni semmilyen életkorban sem kötelező vagy elvárt magatartásforma, csak javallott, hogy néha engedd el magad. Nem csak az alkoholos-részeg buli a buli!


Viszont a 20 éves korkülönbség valószínűleg apakomplexusra utal, ha viszonzott, akkor pedig a 43 éves férfi gyerekességére és arra, hogy a saját korosztályában képtelen párt találni, leragadt 20 évvel azelőtt, hiszen ott még nincsenek elvárások.

2013. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4. ????
2013. jún. 24. 10:43
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
16 éves korom óta nem voltam bulizni és nem is vágyom rá. Alkoholt nem fogyasztottam soha életemben, mert mindenhol azt láttam, hogy kifordulnak magukból az emberek a hatására. Én erre nem vágytam. Szerintem ennek kéne a normálisnak lenni, és nem annak, ami most folyik a fiatalok körében. A barátom 6 évvel volt idősebb nálam, egyetemre járt, neki is voltak fontosabb dolgok az életében, mint a részegség és a buli. Ma már házasok vagyunk, fantasztikus barátaink vannak akik hasonló értékrenddel bírnak mint mi. Kultúrális programokban találtuk meg a nekünk való szórakozást. Színházbérleteink vannak, koncerteket látogatunk, a diszkókat és a fesztiválokat pedig messziről elkerüljük. Én is 24 éves vagyok jelenleg, nem érzem, hogy elvesztegettem volna a fiatalságomat. Sokkal többet kaptam ettől az időszaktól, mint pár bokor alatt fetrengős, hányós estét. Az általad említett korkülönbség számomra sok lenne, de ebbe senkinek nincs joga beleszólni, amíg te jól érzed magad ebben a párkapcsolatban.
2013. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Viszont a 20 éves korkülönbség valószínűleg apakomplexusra utal, ha viszonzott, akkor pedig a 43 éves férfi gyerekességére és arra, hogy a saját korosztályában képtelen párt találni, leragadt 20 évvel azelőtt, hiszen ott még nincsenek elvárások."

Neked sem volt még párkapcsolatod, az is biztos!

2013. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen
2015. okt. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!