Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Édesanyámmal élek ide költözöt...

Édesanyámmal élek ide költözött hozzánk a menyasszonyom! Elötte anyámat kérdeztem hogy jöhet e hozzánk és nem e lesz gond? Azt felelte hogy oké nem lesz gond!

Figyelt kérdés
De amióta itt van anyám már szinte betegesen keresi benne a hibákat! Azt mondja anyám hogy mi azt akarjuk hogy ő meghaljon meg hogy feleslegesnek érzi magát meg mi leszarjuk őt stb stb!Pedig szó sincs ien dolgokról nem merünk már hozzá szolni meg ienek mert mindent félre értelmez és minden mozdulatunkba csak a rosszat látja és ezekből a dolgokból nagyon sok veszekedés van! Nem tudom mitévő legyek már ki vagyok idegileg nem nagyon birom! Mit tegyek?
2013. jún. 27. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
költözz albérletbe
2013. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos ezzel nem tudtok mit tenni, csak hogy külön költöztök.

Az én párom édesanyja is utalást tett anno arra, hogy az anyjának elege van abból, hogy nem tudja rendesen használni a saját konyháját, hogy úgy érzi kitúrtam őt onnan. Pedig szó sem volt ilyesmiről. Meghúztam magam, de úgy éreztem, segítenem is kell neki.

Előtte jó volt a viszonyunk. Mióta megtudta, hogy az én lakásomban fogunk összeköltözni, azóta újra jó a viszonyunk, megkönnyebbült.

2013. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos nem bírja elviselni, ha mást szeretsz és az is téged.Ebből jó nem fog kisülni, féltékeny, ezért belekötne bárkibe, akit hazaviszel. Le kell vállni anyuciról és elmagyarázni, hogy nem vagy már 17 éves(feltételezem), hagyjon élni. Nehéz lesz!
2013. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Pontosan!

Költözzetek el!

A legkisebb albérlet is megteszi elsőre, akármilyen kis luk, csak végre külön legyetek és békesség legyen.

Jobb, mint idegileg kikészülni.


Ha saját lábra álltok, hamar beletanultok, hogy osszátok be a pénzetek, és előbbre tudtok jutni. Jobb albérlet, jobb környék, esetleg saját lakás.

Anyád meg nyugodtan maradjon egyedül...

Ettől még kell vele tartani a kapcsolatot, összejárni, hétvégente meglátogatni, meghívni magatokhoz, stb. De csak a feltétlen szükséges mértékben!


A menyasszonyod meg akár a feleségednek is érezheti magát. Elvégre azért kérted meg, mert el akarod venni, nem? Az a darab papír már nem sokat számít.


Arra készülj fel, ha külön mentek, akkor az lesz a baj. (Nem tud egyedül megélni, nem támogatjátok anyagilag, éhen fog halni, elvette a nő az ő kicsi fiát, kihasznál és csak a pénzed akarja, nem is szeret, majd meglátod, stb....)


Anyád a menyasszonyod akarja kikészíteni és elüldözni, és téged akar egyedül csak saját magának. Bármennyire is fáj, de ha szereted a párod, akkor tarts ki mellette, és menjetek külön.

Ha őt most el tudja marni, elmarja anyád a következőt meg az azt következőt is. Azon kapod magad, hogy 50 éves agglegényként élsz, ápolod a beteg anyád, akit gyűlölsz, és tényleg várod, mikor hal meg végre.


Itt az ideje az elszakadásnak.

2013. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Költözzetek el, ennyi.

(Mi az az "ien"?)

2013. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem akarok rosszat mondani édesanyádra, de sajnos az anyósok többnyire ilyenek. Szerintem minél hamarabb költözzetek el. Egyszer nekem is együtt kellett élnem az anyósommal, amíg épült a házunk, 1-2 hónap volt az egész, de addig szította köztünk a vitákat meg hazudozott, keverte a matériát, míg végül teljesen megromlott a kapcsolatunk a férjemmel, nagyon nehezen tudtuk helyrehozni a kapcsolatunkat, majdnem el is váltunk.
2013. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Mi egyszer a volt feleségemmel fél évre rákényszerültünk, hogy anyósomékkal éljünk. Válás lett a vége. Jobban teszitek, ha elköltöztök!
2013. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Látom nem vagyok egyedül, nekem is akkor romlott meg a kapcsolatom a feleségemmel, mikor az anyós hozzánk költözött. Nem váltunk el, de már semmi sem a régi, nem nagyon tudunk már úgy viszonyulni egymáshoz, mint előtte. Pedig nagyon szerettük egymást. Nagyon igyekszem, de nemtudom lesz e még valaha olyan, mint régen.
2013. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Anyukád csak betölti a gonosz anyós szerepét.Ez a természet rendje.
2013. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Költözzetek el, nincs más megoldás.
2013. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!