Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Velem van a gond, vagy apámmal?

Velem van a gond, vagy apámmal?

Figyelt kérdés

Kint dolgozik külföldön.Még így is, hogy nincs itthon a sírba kerget. Minden egyes nap kell vele beszélni vagy telefonon vagy neten a semmiről. Nyavalyog, hogy neki mennyire sz@r kint de azért kiviszi magával unokatesómat.

Ma felhív 1x, hogy menjek géphez. Oké. Bekapcsolom, felhív 1 perc múlva, hogy mért nem vagyok ott mondom be kell kapcsolni azért. Jó mindegy itt vihar van nem tudok várni rád. Mennyi pénzed van fillérre pontoson? Ugye elfogsz tudni számolni mindennel fillérre pontosan?.


Iszik, és ha sokat iszik rosszul lesz. Ő ezt ugyebár tudja, de még ennek ellenére is iszik, az utolsó forintokat amik vannak itthon cigire kell költeni mert ő "megőrül" ha nincs cigije..de azt leszarja ha kenyérre sincs itthon pénz. Vert minket. Nővérem, Bátyám és engem is.


Én utálom őt. Embert nem utáltam még ennyire..de tényleg nem.


Most tényleg én vagyok a rossz mert utálom?..


2013. jún. 21. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

ha gondolod, írj privit.


nem veled van a gond.

apád önző, nem hiteles apa.

önző a szeretete, mert nem azt nézi, hogy neked jó legyen, hanem azt, hogy neki.

emellett szüksége van a folyamatos figyelmedre ahhoz, hogy ne érezze magányosnak magát, mert nincs békében önmagával.

ráadásul még a gondjait is rád tukmálja.


ameddig függsz tőle anyagilag, addig rohadt nehéz, de próbáld meg eltemetni, és helyretenni magadban a dolgokat. hogy ne az ő mintáit kövesd és add tovább a gyerekednek.

mondd meg neki, hogy nőjön fel, és értse meg, hogy nem tudsz annyiszor a rendelkezésére állni, ahányszor ő kívánja.

2013. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Soha nem fogom ezt csinálni a saját gyerekemmel amit ő velem/velünk.


Így is gondjaim vannak a viselkedésemmel, hiperaktív vagyok és túlzottan gyerekes..túl hamar kellett felnőnöm..

2013. jún. 21. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!