Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elmondanad a parodnak, ha a...

Elmondanad a parodnak, ha a szuloje kikezd veled?

Figyelt kérdés
Korral nemmel erdekelne a velemenyetek

2013. jún. 30. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Még szép.
2013. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen! persze nem így hogy amúgy... apád kikezdett velem, hanem valahogy normálisan, de higgadtan 20L
2013. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Naná. Ha már van annyi töke, hogy inzultál, ahhoz is legyen, hogy elismerje a fia előtt nem?

22L

2013. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a párommal kezdeném hanem a szülővel, persze tisztelet tudóan de nagyon határozottan helyre igazítanám, ha nem változtat páromat kérném meg segítsen rendbe tenni a dolgot 40F De a párodnak minden kép tudnia kell róla ne halogasd egy percig se.
2013. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Naná!

26N

2013. jún. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Családban marad.

:D

2013. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Én elmondtam. Apóst leteremtettem, elmondtam anyósnak is meg a férjemnek is. Engem kezdtek el támadni. Válás lett a vége. Én még aznap úgy hagytam ott a férjem, hogy mindenem otthagytam, azóta se mentem vissza a dolgaimért, csak a válásnál találkoztunk. Nem tudnék oda visszamenni ahol szexuális zaklatás ért és ahol ennyire megaláztak. Elköltöztem az ország másik végébe és nem is szeretnék soha többet se szexuális se érzelmi viszonyt kialakítani emberekkel.
2013. júl. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lany vagyok es 19eves. En a te helyedben elmondanam a dolgokat hisz jobb tisztalappal jatszani es latszolag za ar teged ez az egeaz ha mar ide is kiirtad. Ne felj elmondani a parodnaka. Velemenyed. Ne rejtsd veka ala adolgokat.kitudja kesobb fhova fajulnak a dolgok. Sok sikert!:-)
2013. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!