Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan építhetném ki a bizalmat?

Hogyan építhetném ki a bizalmat?

Figyelt kérdés

Imádom a férjem, csak sajnos nem túl jó anyós jár mellé. Szeretem az anyósom, csak egyszerűen nehéz elviselni. Amolyan tipikus anyós, aki mindenről tudni akar, mindenbe bele akar szólni, mindent jobban tud.

Régen eljátszotta párszor, hogy megbeszéltünk valamit a férjemmel, aztán anyósom lebeszélte róla. Azóta megtanultuk, hogy inkább nem mondunk neki semmit, és ha vele vagyunk, csak bólogatunk, közben egyik fülünkön be, a másikon ki.

Csakhogy kicsit bizalmatlan lettem a férjemmel szemben, és folyton azon agyalok, már megint elmondta-e neki a tervünket, és majd megpróbálja-e lebeszélni.

Pl venni akartunk egy ágymatracot. Kinéztük, megrendeltük, aztán anyósomnak elmondta a férjem, aki elkezdte neki mondani, hogy erre nincs is szükségünk. Utána persze férjem vissza akarta mondani a megrendelést, holott férjem ötlete volt a matrac.

Szeretnék bízni benne, mert szerintem néhány dolgot csak bebeszélek magamnak, de nem merek. Mit tegyek?


2013. aug. 13. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
52%
És ez csak egyre rosszabb lesz. Tapasztalat.
2013. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!