Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem működik a 2 generációs...

Nem működik a 2 generációs együttélés?

Figyelt kérdés

Hiába van kettébontva a 2 emelet, állandóan van valami súrlódás, ha nem azért szólnak be, h miért kell ilyen későn mosnom, akkor azért, h miért kap fagyit a gyerek, vagy hogy miért nem rendezetten hagyom a cipőimet az emeleten, vagy feljön anyám, hogy érzi a földszintről, hogy nem siketült jól a főztöm, majd ő megoldja...

És meg van sértődve, hogy el fogunk költözni.


A haveroméknál az a baj, hogy 4 éve együtt van a nőjével, és nem bírja "kitenni" mert az anyukája "mit szólna".


A másik haveromék meg egy lakásban élnek a felesége szüleivel, és most éppen gyorsan el kell költözniük, nehogy "idő előtt kiderüljön" hogy a lány megint terhes.


Ezek meg egy ilyen történetet hallottam már...


2013. aug. 18. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kap fagyit a gyerek? :O Ha ez valakinél probléma, ajánlom a .50 Sivatagi Sast.
2013. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem kell általánosítani, én pl remekül kijöttem exanyosommal, a mai napig visszajárok hozzá, és mindig sír merthogy én idegen létemre többet segitek neki (pl háztartásban) mint a saját gyerekei.


de én szüleim is olyanok, hogy nem szólnak bele a dolgokba (igaz anyámat meg kellet rá tanítanom 15 éves koromban hogyha én fözök, és olyat amit én már csináltam ő meg nem akkor ne szoljon bele a adolgokba)

2013. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én együtt lakom az anyósommal, az elején tisztáztuk a szabályokat (már ő is az anyósával lakott annak idején, szóval nyilván pontosan tudta,mi problémás, mi nem), és hála az égnek, jól kijövünk.

És általában jól lepontoznak kevésbé szerencsések, ha ezt le merem írni.

2013. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs semmi probléma, meg lett beszélve az elején, hogy a nevelésbe, életvitelbe nincs beleszólás se részükről sem részünkről.ha valami konfliktus van vagy nem tetszik valami,azt megbeszéljük, és nem idegeneknek vagy a párunknak panaszkodunk. Tudod néma gyereknek anyja sem érti a szavát.....
2013. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos vissza kellett költöznöm a szüleimhez a válásom után.Eleinte voltak nézeteltérések, de hamar lefektettük mi is a szabályokat. Pl. negyvenéves létemre meg akarta anyám szabni, hogy mikor hova mehetek szórakozni. Ezt kapásból kiröhögtem, és persze elmentem ahova akartam, többször nem próbálkozott ilyenekkel. Meg kell mindent beszélni, nem szabad hagyni, hogy mindenbe beleszóljanak a szülők.
2013. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anyács ***** válasza:
Mi is együtt élünk anyósékkal, külön lakásba, egy udvaron. 7 évig bírtam, most fogunk költözni albérletbe. Mióta terhes lettem, és van gyerek, azóta iszonyatosak lettek. Két év alatt a férjem most látja előszőr, hogy milyenek is valójában. Ehhez egy műtét kellett, és táppénz, hogy itthon legyen.
2013. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem működik a 2 generációs együttélés?

Mi is a házasság szó értelme? Megházasodik, azaz HÁZAS lesz. Lesz neki saját háza. Az öregjeink nagyon jól tudták, hogy az együttélés nem szül jó vért.

2013. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!