Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom elég nagyszájú, mindig...

Apósom elég nagyszájú, mindig kiabál amit persze nem direkt csinál de engem akkor is zavar. Sosem tudom mikor haragszik és mikor nem. Félek tőle, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdést, fejtsd ki egy kicsit jobban.
2013. aug. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan az alaphangereje,mintha kiabálna,ezért a kérdező nem tudja eldönteni mikor beszél hozzá,mikor kiabál vele.Jó,ez így leírva fura,de nekem is volt ilyen ismerősöm.Mondd el neki ezt,hátha amikor ott vagy,akkor kicsit halkabban fog beszélni.
2013. aug. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez azért furcsa, mert sok déli országbeli barátom van. Eleinte viccelődtek is, hogy tudják, az átlag európainak úgy tűnik, hogy üvöltöznek egymással, de nem így van.

Bár a nyelvüket nem beszélem, az intonációból minden esetben egyértelmű volt, hogy beszélgetnek (hangosan), vagy feszültek és tényleg kiabálnak egymással.

De még itt is vannak hasonló habitusú magyar barátaim. Náluk is egyértelmű, hogy mikor beszélnek egyszerűen hangosan és mikor van érzelmi töltet benne.

2013. aug. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sokszor mond valamit és akkor nem tudom, hogy haragszik e vagy nem.
2013. aug. 20. 08:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Én próbálnék minél jobban eltávolodni tőle.
2013. aug. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De miért? Náluk lakunk.
2013. aug. 20. 09:16
 7/8 Papp Márkus válasza:
ülj le vele és beszélgess vele hogy, miért ordit ? mond neki hogy egyes mondatai orditva olyan mintha dühös lenne rám
2013. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kérd meg a párodat, hogy segítsen ebben, ő jobban ismeri a saját apját. Ha lehet kerüld az közelében való tartós tartozkódást.

Egyébként könnyen megkülönböztethető: szövegkörnyezettől függ amikor kiabál figyeld meg, hogy mit is mond pontosan.

Talán nagyot hall, fülészeti problémái vannak, ezért hangosan beszél. Mindenképpen kerüld el ha félsz tőle. Tartozkodj máshol ne a közelében.

2013. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!