Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyóssal jobb jóban lenni....

Az anyóssal jobb jóban lenni. Nektek mi az általános módszeretek lányok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeretettel és érdeklődéssel bánok vele, éreztetem, hogy nem elvenni akarom tőle a fiát, hanem szeretni vele együtt. Szerencsére az én anyósom nem a "rossz anyós" kategória és kölcsönösen szeretjük egymást. Ha nem is találkozunk pár napig, mindig felhív és megkérdezi, hogy jól vagyok-e? Sűrűn elhív magával ide-oda. Én szeretem az anyósom ;-)
2013. aug. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, mert ugyan, ha találkozom vele igen szívélyesen elcsevegünk, másnap viszont a párom közli, hogy miket mondott neki a héten rólam, a hátam mögött. Egyébként én, hogy a viszony, ha nem is jó, csak ne legyen elmérgesedve, nem találkozom vele sűrűn. Mert mikor már azt hiszem, hogy jóban vagyunk, kizárólag olyanokról beszélünk, ami őt érdekli /pl nem kezdek el politikáról beszélni, vagy tudományos kérdésekről, mert gőze nincs róla/, akkor megint visszahallom, hogy a legfőbb vágya, hogy a fia hazaköltözzön...
2013. aug. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha te mindent megteszel azért hogy szeressen,de mégsem fogad el,nem benned van a hiba!Fogod magad és elkerülöd.Én 6-évig éltem így az ex párommal.Mindennek lehordott a hátam mögött,a szememben meg báj mosolygott.Lehet így is élni.Az a fontos hogy a pároddal elfogadjátok és szeressétek egymást.Egy idő után az anyuci is megfog nyugodni hogy a lánykája biztonságban van,és el kell fogadnia ezt a helyzetet.
2013. aug. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elkerülöm :D

Na jó, komolyra fordítva tényleg messze lakik, kb havonta-kéthavonta egyszer találkozunk, közben időnként váltunk pár mailt.Mesélek neki arról hogy vagyunk, gyerekekről, küldök pár képet róluk...stb

Kikérem a tanácsát akkor is ha épp nincs rá szükségem, tudom, jól esik neki, ha segíthet akár egy receptben, akármiben.

Ha van egy jó receptem vagy valami kreatív ötletre bukkanok neten stb említem neki, miközben az unokáiról írok megkérdezem a férjem is ilyen volt-e gyereknek, ő mit hogy kezelt stb (akkor is ha nem egyezik a nevelési elvünk vagy nem érdekel) :)

Gyűjtök neki ezt-azt amit szeret és megírom neki, ha jön odaadom (pl regények, újságok, stb).

Nehezeb lenne, ha np mint nap találkoznánk ez tény :)))

2013. aug. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nálunk is az elkerülési módszer kezd kialakulni. Egyre rosszabb, mióta após meghalt, ha tehetné, totál rátelepedne a férjemre, a saját konyhámból kitúr, ha itt van, mert ő főz a kisfiának! Takarít, mosogat, tüsténkedik, mert én alkalmatlan vagyok rá ugyebár...és meg kell mutassa a kisfiának, hogy nála jobbat úgysem talál. Holott 2m-es gazok völtak a kertjükben, mikor ennyi idősek voltak, mint mi, mesélte a férjem, itt meg játssza az eszét, nyírja a füvet, meg kapál.Bár már ráér, mert nyugdíjas. Mostanában nem jön, mert átvettem az irányítást és kicsit megsértődött legutóbb, mikor mondtam neki, hogy jó lenne, ha otthon aludna, mert este "dolgunk" lenne a férjemmel. Azóta megpukkadt gondolom, de hát ennek valahol véget kell vetni, mert ha nem még az ágyamba is bemászik!! :D
2013. aug. 22. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!