Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan illik anyós-após...

Hogyan illik anyós-após jelöltnek bemutatkozni?

Figyelt kérdés
Hétvégén ismerem meg a barátnőm szüleit, és ilyenkor mit illik vinni, illik egyáltalán? Ha nagymama, nagypapa is van akkor azoknak is illik valamit teszem fel virágot ha igen milyet v bort?

2013. szept. 1. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem tudod hányan lesznek, vihetsz egy kisebb ajándékkosarat (te magad is összeállíthatod, bonbon, bor, kávé, szokásos dolgokból). Ha csak a szülők, akkor akár saját kezeddel is készíthetsz valamit, pl. süteményt, legalább látják mennyire házias vagy, ez jó pont. :)
2013. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Mi útközben vettünk sütit egy cukrászdába és azzal állítottunk be. Együtt mentünk, nem tudták, hogy megyünk. És jó napot kívánok, xy vagyok.
2013. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Bizony hogy illik! Anyós pajtinak virágot, esetleg a nagyinak bonbont, a férfiaknak egy-együveg bort! A virágok tekintetében, én bementem a virágüzletbe, és konkrétan előadtam, hogy milyen alaklomra lesz, és hány éveseknek! Vágták alapot, így nem lett tiri-tarka hivalkodó, de mégis elegáns volt! Ők értenek hozzá, ez is egy szakma, nem szégyen tanácsot kérni! A bornál esetleg kérdezd meg a barátnödet, az édesapja édeset, vagy a szárazat preferálja inkább, és abból a vöröset vagy a fehéret!
2013. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Első alkalommal tutira nem állítok be főleg hivatlanul egy rakat papírzacsis sütivel, ajándékkosár sem túl elegáns, ez azt tülrözi, nem tudtam hányan lesztek, mivel vágódhatnék be, osszátok be a kosár tartalmát! Apa kiszlopálja a bort, nagyi elszopogatja a csokit, anya a kávét! Ciki!
2013. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfi meg ne sütögessen első alkalomra! Meghívták, várják, ha nem komplett ebédre, akkor sütire kávéra, ha másnem elé raknak pilóta kelszet, és akkor nem illik túllicitálni őket, hogy ő mint férfi fél napig lebegtette az asztalon a rétestésztát! Full gáz lenne!
2013. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindig illik vendégségbe vinni valami apró figyelmességet, de ha anyós-após jelöltről van szó, akkor pláne :) Anyósnak virágot, apósnak egy üveg bort vagy pezsgőt, ennyi elég. Azt kérdezd meg a párodtól, hogy mások is lesznek-e ott, és ha igen, akkor cukrászdából kisebb méretű, de több sütit.

Ami még fontos, hogy az öltözködésed és a viselkedésed ne térjen el a szokásostól, legyél természetes. A rájátszás később úgyis kiderül :) Kellemes hétvégét!

2013. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja igen és a virág :) A virágos tudni fogja mi kell oda :)
2013. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! ;)
2013. szept. 3. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!