Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan legyünk jó viszonyban...

Hogyan legyünk jó viszonyban az apósunkkal?

Figyelt kérdés

[link]


Ez mennyire igaz? :D


Én vagyok a fiú, és lassan 4 hónapja járok a barátnőmmel, de úgy érzem, hogy apuka nem nagyon csíp. Pedig általában olyanokat hall az ember, hogy az anyóssal van a gond, de az én esetemben az anyós nagyon jófej.



2013. szept. 25. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Az apósok más tészták. Ha nem kedvel akkor sosem fog és valószínűleg a barátnődnek egy barátját sem kedvelte. Légy kedves és ennyi. Nem fog beleszólni az életetekbe és nem fog titeket zavarni. Bezzeg a rossz anyósok...
2013. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én apukám se volt jó fej minden pasimmal, de a férjemet elég gyorsan megkedvelte. Én nagyon szeretem apukámat, mindig is apa kicsi lánya voltam (két bátyám van, és elég későm születtem, apa már 40 volt), de egy pasimat se fenyegette meg, max kicsit mogorva volt velük. Meg elég sokszor megkérdezte tőlem 4 szem közt, hogy "Kislányom, nincs ennél valami jobb?" De nem tiltott, vagy ilyesmi. És, ha szakítottam valakivel, nem kezdett el cikizni. Pedig 1-2 szakításomat biztos nagyon várta. A végén már én is... :D Anyámmal viszont szegény sógornőm meg van verve. Borzalmas anyós, sógornőm elszedte tőle a kisfiát... A férjemet nagyon csípi, de én sose voltam anyás, nem úgy, mint a bátyámék... Főleg a legidősebb. 28N
2013. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen gondom: legelső találkozás/lekezelés után ezek voltak az első mondatai: "Én vagyok az öreg. Na gyere, mutatok valamit." Megmutatta az 1950-es évjáratú traktorát, azt monjda, mit szólok hozzá? Nekem meg járt az agyam, semmit nem tudtam a traktorokról... Aztán kinyögtem, ami először eszembe jutott: "Van rajta kardánkihajtás?"

Na ezzel bevágódtam :-) szóval fontos ez is :-)

Nagyon jó csóka volt, Isten nyugosztalja :-(

2013. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy darabig teperned kell, ha meg akarsz felelni apósnak. Bizonyítsd be neki, hogy jó kezekben van a lánya. Mutasd ki a szereteted felé, hordozd a tenyereden a szülők felé pedig légy tisztelettel, érdeklődéssel. Nem kell nyalizni vagy ilyesmi, csak normálisan. Nem tudom tanulsz vagy dolgozol, de akármit is csinálsz mutass fel benne eredményeket, kicsit apóst is avasd be az életedbe.. stb. Hogy lássa apuka, hogy nem vagy elveszett ember. Akkor talán megbékél.
2013. szept. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem odairni, hogy én 19, a lány pedig csak 18 éves.
2013. szept. 26. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, hát ilyen korban még féltik a lánykát.
2013. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!