Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket zavarna ez egy hazassa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ez egy hazassagban, elettarsi viszonyban, hosszu kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha a parotoknak csak 8 altalanos lenne a vegzettsege. Elmondasa szerint nem volt lehetosege tanulni. Valoban rossz gyermekkora volt, de volt azert sok logas. Regebben azt mondta, meg szeretne csinalni az erettsegit, de mindig van kifogas, faradt hozza stb stb. Azon vesztunk ossze, lehet-e Magyarorszagon 8 altanossal munkat talalni. (Kulfoldon elunk jelenleg.) Szerinte lehet, ahogy en neztem, meg a szalagmunkahoz is kell kozepfoku vegzettseg. Felek, hogy sosem elnenk meg otthon, mivel kulfoldon sem tud banni a penzzel. Tehat konkretan nem a vegzettseggel van problemam, hanem ennek a kovetkezmenyeivel. Titeket zavarna? Van valaki hasonlo helyzetben?
2013. szept. 24. 17:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Igen, zavarna. Nem maga a tény, hogy 8 általánosa van, hanem hogy nem hajlandó tenni ellene.
2013. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
34%
Össze sem jönnék ilyen emberrel... Azért egy középiskolai végzettséget/érettségit összeszedni elég könnyű, ráadásul alapkövetelmény a szakmákhoz, akinek erre sincs igénye, azzal nem vagyunk egy hullámhosszon. Ha rossz gyerekkora volt, arra a legjobb megoldás a tanulás, hogy legyen lehetősége kitörni. Ma már egy takarítótól is érettségit kérnek...
2013. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem

Édesanyám 8 általánost végzett.

Értelmesebb, mint sok diplomás, sőt.

Jelenleg ugyanabban a munkakörben dolgozik, mint a diplomás volt osztálytársam, anyu tanítja be.


De az zavarna, hogy csak a kifogás van érettségire.

Anyunál is zavar, de megértem, hogy 50 évesen nem akar nekiállni, mert fél a kudarctól.

Tehát azzal, hogy csak általánosiskolája van nem lenne bajom, de a teljes ambíció hiányával igen.

2013. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%

Igen, zavarna.

Lehetőség pedig mindig van leérettségizni, csak a hozzáállás kérdéses.

Jó példa erre párom anyukája, akinek bár valóban nem kellett a munkájához (fodrász, és jól keres vele), mégis 40 éves fejjel érettségizett le, mert úgy gondolta, hogy ez alap és 40 évesen, jó kereset mellett is szégyellte, hogy nincs neki.

2013. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Az iskolai végzettség egy percig se, soha nem érdekeltek a papírok. Az, ha buta lenne, nos az zavarna.
2013. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem az zavarna, hogy csak nyolc általánosa van, hanem hogy tenni se akar azért, hogy képzettebb legyen, és ezáltal jobb munkája legyen és jobb legyen az anyagi helyzetetek, hanem gyártja a kifogásokat...

Van olyan hogy valakinek nincsen lehetősége tanulni akár gyerekként, akár felnőttként, viszont ha most az írod, hogy olyan a helyzetetek, hogy beleférne, hogy ő tanuljon és ennek ellenére nem akar, akkor az gáz.

2013. szept. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%

Bocs, de hogyan dolgozhat valaki olyan munkakörben ahol diplomást kell betanítani? Csak kiváncsiság...


Egyébként igen zavarna, nem tudnék olyan emberrel lenni aki még ennyire sem képes, lustaságból. Ne legyen matematikaprofesszor de azért egy érettségi... Nekem sem volt lehetőségem tanulni, de később bepótoltam, és idén diplomáztam...rohadt kemény volt, de megcsináltam és irtó büszke vagyok magamra. :)

2013. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Úgy, hogy a diplomás nem talál állást, csak olyat, ahol betanított munkásként dolgozik....
2013. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%

Az, hogy csak 8 általánosa van, nem zavarna. Feltéve, ha értelmes, intelligens. Az is zavarna, ha szórná a pénzt.

Nekem diplomám van, páromnak érettségije. Mégis műveltebb nálam.


Hogy el tud-e helyezkedni? Ma még diplomával is nehéz. Viszont 8 általánossal is lehet munkát találni:

[link]

[link]

2013. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Angel of Darkness válasza:
31%
Engem is zavarna. Volt is ilyen kapcsolatom, ami pont emiatt ment tönkre. Nem az volt a baj, hogy nincs csak 8 általánosa, hanem az, hogy nem is akarta többre vinni merő lustaságból. Betanított munkákat kapott csak, de úgy költötte a pénzt, mintha legalább diplomája lett volna. Ebből pedig semmi jó nem sülhet ki. Csak a folyamatos eladósodottság, ami nála is volt.
2013. szept. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!