Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan lehetne megoldani?

Hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

barátommal lassan egy éve vagyunk együtt, de a szüleink még nem találkoztak egymással :(


az ország különböző pontjain lakunk, és egy harmadik helyre járunk egyetemre. hogyan lehetne megoldani, hogy végre találkozzanak a szüleink?



#találkozás #család párkapcsolat
2013. szept. 30. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Az egyik szülő meghívja a másik szülőt.


Mi 5 éve vagyunk együtt, 3 hét múlva az esküvőnkön fognak harmadjára találkozni. Így alakult, 200 km van a lakhelyek közt, mi pedig ugyancsak a 2 közt kb., egy 3. Helyen élünk.

2013. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi 3 éve vagyunk együtt,de a szüleink még nekünk sem találkoztak,több száz km választja el őket,és minket s,hisz az ország 3. pontján lakunk :S
2013. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ilyen mázlit
2013. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves válaszolók, kicsit megnyugodtam, akkor nem csak nálunk van ez így :)
2013. szept. 30. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Minek találkozzanak? Ti jártok együtt nem ők. A mieink is csak az esküvőn találkoztak, meg egyszer futólag 5 percre egyik épp jött a másik meg ment nálunk.


Mindkettőjüknek saját élete, baráti köre, érdeklődése van, ami véletlen sem metszi egymást. Most csak azért, mert mi együtt vagyunk, minek kellett volna találkozniuk?


Főleg így, hogy csak jártok. Minden pasid szüleivel össze akarod majd boronálni a te szüleidet?

2013. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk csak 100 km a távolság anyósomék és a szüleim között, mégis valahogy úgy alakult, hogy nem találkoztak, csak az esküvőn. Lehet, hogy ez másoknak furcsa, de mi nem igazán éreztük ennek szükségét, végül is mi házasodtunk össze a férjemmel és nem a szüleink :) Mondjuk az esküvőt is egyedül én szerveztem kb 2-3 hét alatt, abban se kértem egyikőjük segítségét se, szóval ez az alkalom is kiesett a találkozásra. Az esküvőn jót beszélgettek, mindenki mulatott egy nagyot aztán ennyi. Azóta se találkoztak :) (2 éve vagyunk házasok)
2013. okt. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk csak 1 falu a különbség a két család között, régóta vagyunk együtt..persze tudják egymásról hogy ki kicsoda, de még úgy direktbe nem találkoztak. majd az esküvőn is ráérnek. :D

Amúgy sztem is csak direktbe szervezéssel ide-vagy oda egy alkalomból, vagy a 3.helyen. Bár miért olyan fontos h találkozzanak???

2013. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szükséges a személyes találkozás.

Talán mikor mindketten hazamentek a szülőkhöz, akkor skypen beszélgethetnének egyet, ha van kamera, az még jobb.

Szerintem ennyi elég egy nem egészen egy éves kapcsolatnál, pláne hogy a személyes találkozás nehézkes, és költséges is lenne.

2013. okt. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha lesz esküvő, akkor majd találkoznak, mondjuk egy eljegyzési családi ünnepen. :)
2013. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!