Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy köszönjek a barátom...

Hogy köszönjek a barátom szüleinek? Miért nem mutat be nekik? 16/L?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 21:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Az anyukájával már találkoztam, azt hiszem,hogy csókolomot köszöntem neki és viszont látással mentem el.

holnap már az apukája is otthon lesz kb. 50 éves. neki mit köszönjek?

(a barátomat nem tudom megkérdezni)


Már kétszer voltam náluk. egyszer barátokkal egyszer csak engem vitt haza. mindkétszer úgy érkezett haza az anyukája,hogy é már ott voltam. a barátom csak annyit köszönt neki,hogy 'Szia anya!' és kész. Legelőször azt gondoltam,hogy nem akart bemutatni a többiek előtt,de a második alkalommal a szobájában voltunk és úgy jött be az anyukája. Én eddig úgy gondoltam,hogy neki kéne bemutatni engem,hogy pl.: "Anya ő a Barátnőm..." vagy nekem kéne holnap odamenni hozzá,hogy "Elnézést,hogy múltkor illetlen voltam, ... vagyok." ?


16/L

2013. okt. 27. 21:40
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Néha vannak bamba emberek, akik elfelejtenek bemutatni, megmondod, hogy te úgy gondoltad illőnek, hogy a Béla majd bemutat titeket egymásnak, ez elmaradt, úgyhogy csókolom, Kata vagyok.
2013. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%

férfinak nem köszönünk csókolommal.


"-Jó napot kívánok. XY vagyok."

2013. okt. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
"holnap már az apukája is otthon lesz kb. 50 éves. neki mit köszönjek?" - Kérdező, én is a "Jó napot kívánok. XY vagyok." formulát javaslom, letéptem volna az agyam, ha a fiam barátnője lecsókolomoz... (49/F)
2013. okt. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Mondd meg a párodnak, hogy mutasson be a szüleinek, vagy ti nem beszéltek egymással?

A köszönés meg, jó napot/csókolom, amelyik jól esik, nem fogják leharapni a fejed, az a fontos, hogy udvarias légy és köszönj.

2013. okt. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj, de látszik, mennyire gyerek még a pasid. Neki illene mindenképp bemutatnia téged, de ha már ezt képtelen megtenni, akkor kezet nyújtasz és jó napot kívánok (nem simán jó napot!)xy vagyok kíséretében bemutatkozol... de ez elég neveletlen dolog tényleg a barátod részéről, hogy nem mutat be.
2013. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
6: Meg felnőttnek előre nyújtani kezet is neveletlen dolog...
2013. okt. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Én a helyedben megmondanám a barátodnak, hogy vagy bemutat ahogy illik, vagy fel sem mész. Mert ellenkező esetben téged hoz kellemetlen, béna helyzetbe.

Az ő dolga, hogy bemutasson!

2013. okt. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

imádom, mikor a 15-16 évesek ilyeneken problémáznak...

Jónapot, aztán ennyi.

Mit kell itt ennyire ugrálni, barát-barátnőzésen?? Neked is kínos, a pasinak is, a szülőknek is, mert nyilván nem te leszel a menyük...

Sosem értettem, miért rugóznak ezen ennyire. Ha a pasi még annyira sem felnőtt, hogy bemutasson, mégis mit gondolsz, majd vele éled le az életedet?? Ugyanmár.

Kínosan mosolyogtok 2 percig egymásra, legközelebb meg majd el sem hív, mert 'ciki' lesz neki a "kimondott" barátnőjével bevonulni a szobába.

Ultragáz.

2013. okt. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Az anyukájának csókolom, az apjának, meg jónapot, és sztem bemutatás nélkül is tudsz köszönni. Nekem három fiam van, mind másképp csinálta.
2013. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!