Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek, hogy apósék ne...

Mit tegyek, hogy apósék ne nézzenek cselédnek, ha odaköltözöm hozzájuk?

Figyelt kérdés

Párom azt szeretné, ha az apjához költöznénk, vagyis ő már ott is lakik.

Az anyja pár hónapja meghalt ezért félek, hogy majd engem néznek csicskának. Èn nem akarok a szabadnapjaimon másra főzni, mosni amokor másnap 12 órát dolgozom. Hogyan értessem ezt meg velük?


2013. nov. 25. 20:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom... de ezzel a felfogàssal jobb ha nem is költözöl oda.
2013. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű, nem kell oda költözni!
2013. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
54%
Nehogy odaköltözz, mert ez megölheti a pároddal a kapcsolatot, ha az após ilyen hülye felfogású...
2013. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
56%

1. Nem költözöl oda.

2. Ha odaköltözöl, már az érkezésed napján üljetek le és tisztázzátok, ki mit vállal a ház körül. Pl. te nőként főzöl, a párod bevásárol, a mosást maga intézi mindenki (ti a ti cuccaitokat, após a sajátját válogatja, mossa, teregeti), takarítást közösen a hétvége egyik napján, mosogatást meg minden nap más végzi. Ezt megbeszélitek és következetesen betartjátok, és nem lesz gond.

2013. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
18%
Tudod, egy férfi nő nélkül maradva igen gáz. Nem csicskának kell lenned, hanem tudomásul venni, két férfit kell majd ellátnod. ha nem tetszik, ne költözz.
2013. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Sajnos a párom nem házias, apósom még el is mosogat, na de a párom és a sógorom... Èn még nem voltam ilyen helyzetben, azt sem tudom, hogy kell ilyen körülmények között bevásárolni, mindenki azt eszik amit vesz!? Az a baj, hogy csak keverőtárcsás mosógépjük van.
2013. nov. 25. 20:55
 7/30 anonim ***** válasza:
42%

Engem is cselédnek nézett egy ideig apósjelöltem. Mikor anyósjelöltem dolgozott akkor azt gondolta, hogy Ő megfőz, az odaszáradt szutykát (én elmosogatok szívesen, de áztassa be ennyi kérésem volt, semmi több), hát odatettem szépen az asztalára a mosogatószivaccsal. Elsőre nem esett le neki, de másodjára leesett. És jéé, megtanulta beáztatni is. Aztán apránként szépen pár dolgot elmos maga után.

25/N

2013. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
68%

Akkor vidd magaddal a mosógéped.

Ha a párodra fözöl,szerintem egy tányérral több vagy kevesebb.....

A lakásért nem kellene extra fizetni.

Most hol laksz???

2013. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
54%
Akkor ne költözz oda, legalábbis egy ideig biztosan ne. Ha vársz fél-egy évet, önellátók lesznek, és akkor már lesz reális esélye, hogy be tudjátok osztani a munkát. Ha azonnal költözöl, semmi érdekük, hogy részt vállaljanak benne, hiszen egyből átveszed tőlük.
2013. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy megcsinálnák amit kell. Jelenleg otthon lakom anyáméknál.

Gondoljatok bele mi lesz, ha több fajtát kell egyszerre főznöm?

2013. nov. 25. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!