Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Magánügybe kérdezhettem...

Magánügybe kérdezhettem volna, vagy? Anyóstól

Figyelt kérdés

a fiától vagyok terhes, mindig kedvesen érdeklődik (a fia most kint van sokáig külföldön) anyós anno írta nekem, hogy a fia albérletével, és autójával gondok vannak,mert nincs fizetve, stb. a fiával nagyon ritka a kontakt.

meg mindig kérdezi hogy vagyok, meg a baba stb.


most kb 1 hónap múlva rákérdeztem, hogy helyre jöttek e már a dolgok az lakással és autóval, erre semmi válasz, pedig előtte meg írt, hogy a fiától kapott üzit, üzent nekem is, bla bla.


miért nem válaszolhat most, ha eltekintünk a technikai részletektől (lehet nem tud írni molst, meg ilyenek)


2013. dec. 7. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a kérdést.


Most a leendő gyermeked apja kint van külföldön és pár havonta üzenget fél mondatokat az anyjának, akiről te gyakorlatilag semmit sem tudsz ?

2013. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
valahogy úgy, igen. a fiával nem vagyunk együtt, anyukát nem igen ismerem.
2013. dec. 7. 18:35
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Mi a kérdést? Apa jelölt elhagyott es az anyja is meg akarja veled szakítani a kapcsolatot.
2013. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

apa nem hagyott el, csak most nem vagyunk együtt (és nem "apajelölt", hanem a gyerek apja)

és az anyós meg nagyon is tartani akarja a kapcsolatot.


csak most erre nem válaszol. nem értem.

2013. dec. 7. 18:40
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Előbb már azt hittem, hogy értem nagyjából. De tévedtem. Esküszöm nem értem, hogy most mi van.


Mi az, hogy nem hagyott el, de nem vagytok együtt ?

Válaszolni meg nyilván azért nem válaszol, mert nem akar vagy mert valamit titkol. Új nő vagy itthon van a fia, akármi.

2013. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
megeshet, hogy azt gondolja, hogy azért érdeklődsz a lakás és a kocsi felől, mert igényt tartasz az apuka javaira.. :)
2013. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

a lakás albérlet, a kocsi hitelre van, nem tartanék rájuk igényt :)


azt meg hogy ezekkel gond van, azt magától mondta anyuka. nem értem, hogy azzal hogy megoldódott e mibe kérdezhettem bele.


aljas titkok nincsenek, ez a család nem olyan hál égnek, amúgy is a fia mostani szerelmes levelét az anyja fogja átadni, mert én nem vagyok a címemen, nem tudta a fia hova küldje nekem.


az hogy hogy nem vagyunk együtt, de mégis, azt bonyolult lenne elmagyaráznom

2013. dec. 7. 18:50
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
De internet van, mint kiderült. Skype, facebook, e-mail? Miért nem beszélsz te a fiával?
2013. dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Teherbe ejtett és kimenekült külföldre. Ez van,nem? Anyós meg gondolom nem fogja elmondani, hogy kint már új nője van.
2013. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Talán anyóspajti célja az volt, hogy segíts az albérleti hátralékban és az elmaradt autóhitelben. Így, hogy nem kapcsoltál, nem ajánlottad fel az anyagi segítségedet, mostmár nem vagy érdekes, nincs miért írogatnia neked.
2013. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!