Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én túloztam el, vagy igazam van?

Én túloztam el, vagy igazam van?

Figyelt kérdés

Anyósommal soha nem jöttem ki.Legutóbb 2-3 hónapja voltunk lent,de már azt is megbántam mert akkor ott hagytam egy szó nélkül őket.Felöltöztettem a gyereket,és kész.A történet a következő:

Lementünk a lányommal mert nem voltunk lent akkor 1 hónapig,dolgunk is volt,betegek is voltunk.Igen,de közben lent voltak a kedvencek is.A párom báttyának a felesége meg a gyerekei.Nem rég született meg az unokája és levitték hozzá.Ezzel még nem is lett volna semmi gond.Beléptünk a házba és annyira nem volt képes hogy azt a gyereket 1 percre lerakja a kezéből megpuszilni,vagy megölelni a lányomat.De még köszönni sem köszönt neki.Nekem köszönt de bunkó hangvétellel.Nem is foglalkozott a gyerekkel,inkább kimentünk az udvarra játszani.A hátam mögött meg azt mondta hogy milyen bunkó vagyok hogy én az újdonsült unokájára egy szót sem szóltam,rá se néztem.Én senkinek sem fogom megjátszani magam hogy jajj de szép meg aranyos meg stb.

Nem vagyok ilyen.Ezután ott hagytuk,és mikor öltöztettem fel a gyereket akkor tudott hozzánk szólni hogy maradjunk már még.Mondtam neki hogy itt 1 percet nem maradok tovább,köszönés nélkül leléptünk.A párom szerint ugye én vagyok a hibás,mert állandóan az anyját védi.Azóta le se mentünk,de még a gyerekemet sem engedtem le hozzá.Mert állandóan kivételezik.Van 2 nagyobb gyerek,rájuk gondolok.


2013. dec. 19. 13:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, attól hogy az anyósod bunkó volt és nem nézett rá a gyerekre, attól neked miért kellett levegőnek nézni a kisbabát?
2013. dec. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
4%
Jól tetted. Én még le is öntöttem volna "véletlenül" kávéval a terítőjét, meg széttörtem volna egy vázát, hogy legalább legyen oka utálni.
2013. dec. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%
Pont ugyanúgy viselkedtél te a kisbabával, aki semmiről nem tehet, mint anyósod a te gyerekeddel. Részedről ez hatalmas sértés, hogy a gyereked levegőnek nézik, de te megteheted más gyerekével... gondolkodj kicsit...
2013. dec. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Azért mert én nem vagyok jóba a párom bátyjának a feleségével szóval nem érdekel az hogy mi történik velük,hány gyereket szül meg semmi ilyesmi.

Mi anyósomhoz mentünk nem hozzájuk.Volt elég vitánk,kettőnk közt.A párom ugye az anyját védi,én meg már párszor oda mondtam anyósomnak hogy mi is a helyzet,lehet egy kicsit durvábban is mint kellett volna.Találkoztam vele múlt héten és ő nem érti hogy nekem mi bajom van.

Szánalmas,buta egy nő.

2013. dec. 19. 13:38
 5/32 A kérdező kommentje:

3-as.

Akkor közelítsük meg máshonnan a helyzetet.

Miért kellett volna más gyerekét ajnároznom csupán azért hogy bevágódjak náluk?Nekem jóformán semmi közöm nincsen ahhoz a gyerekhez.Én a sajátommal foglalkozok,nem máséval.

2013. dec. 19. 13:42
 6/32 anonim ***** válasza:
96%
Rendben, de akkor te se várd, hogy más a te gyerekedet ajnározza.
2013. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
Szánalmas,buta egy nő - az te vagy.
2013. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Itt nem az ajnározásról van szó.De mikor ott áll a gyerekem hogy köszönjön már neki vagy valami és akkor annyit se kap hogy szia...az azért már erős túlzásnak tartom.
2013. dec. 19. 14:03
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég fura történet, a kislányod köszönt a mamájának? Oda vitted a kislányt hogy nézze meg az unokatestvérét aki nem rég született, bocsánat de ez az egész nekem furcsa elmész vendégségbe és ahelyett hogy kulturáltan viselkednél, kivonulsz a lányoddal az udvara sértődötten, te oda mentél puszit adni anyósodnak és a sógornődnek? Ez a kislányodnak is rossz példa csak azért mert te nem vagy jobba velük a gyerekednek nem kellene rosszban lennie az unokatestvéreivel és a nagynénjével. A sértettségedet meg jobb lenne félre raknád olyankor amikor a gyermeked is ott van.
2013. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Igen a lányom köszönt hogy Szia Mami,de ő rá sem hederített.Én nem adtam anyósomnak puszit mivel ott ült a kezébe a kölyökkel és még fel sem állt.
2013. dec. 19. 14:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!