Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek az milyen lenne,...

Szerintetek az milyen lenne, ha en ajanlanam fel h most mar igyuk is meg azt a pertut?

Figyelt kérdés
Anyos jeloltem aug. -ba ajanlotta fel a tegezodest. Eloszor feszengtem, de most mar egesz jol elvagyunk! Kedves aranyos, nem hibatlan o sem, de szeretem! Errol a pertu ivasrol sokmindent nem tudok. Mi nem ittunk. Most a szilvesztert egyutt toltsuk. Szerintetek az milyen lenne, ha en ajanlanam fel h most mar igyuk is meg azt a pertut?
2013. dec. 30. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Én nem mondanám, megvárnám hogy ő ajánlja fel, de engem nem is idegesítene a dolog. Mi jelentősége van? :)
2013. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség. A pertuivásnak akkor van értelme, ha attól számítva tegeződtök. Fél év tegeződés után elég nevetséges lenne.

Igyatok az újévre vagy bármi másra, ami aktuális.

2013. dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek, ha már tegeződtök??
2013. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem poénnak elmegy.
2013. dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már tegeződtök így a pertu megivása már lényegtelen és én a legjobb tudásom szerint a pertu ivását az idősebb fél ajánlja fel.
2013. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, illetlenség lenne, az idősebbnek kell felajánlania, vagy ha nem egyértelmű a korkülönbség, akkor a nőnek.
2013. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Ha már tegeződtök, akkor igazából értelmét vesztette, de csak úgy simán is koccinthattok a megismerkedés örömére :)

Nekem anyósom öccsével alakult viccesen, mert mindig mondta, hogy na majd akkor megissza most már velem a pertut, de folyton elfelejtette. Én pedig fogtam magam, és miután már velük éltem egy ideje, és mindenkivel tegeződtem párom nagybátyját leszámítva, egész egyszerűen egy szülinap alkalmával odafordultam, hogy na most már akkor igenis igyunk :) Abszolút nem volt gáz, és jó is, hogy léptem, mert kiderült, hogy ő azt hitte, már rég tegezem :D (Nagyot hall kicsit.)

2013. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!