Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hiánycikk minden gyógysz...

Miért hiánycikk minden gyógyszertárban az Aknesol ecsetelő? Egy gyógyszertárban sem tudták megválaszolni a kérdésemet. Rendszeresen használtam eddig és nyugodt lélekkel ajánlanám mindenkinek, de.

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami azért szokott hiánycikk lenni, mert átmenetileg valamilyen okból kifolyólag nem forgalmazza a gyógyszerkereskedő a patikákba pl: nem itthon gyártják, hanem beszállítják, és nem importálták, stb.
2012. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vegyél dm-ben, ott roskadásig van a polc vele.
2012. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag megszűnt a gyártása. Én se tudtam egyik gyógyszertárban se venni... Ahol még van, ott is csak addig, amíg raktáron van nekik. Helyette szalicilsavat használok. Sokkal erősebb és hatásosabb.(viszont jobban is szárítja a bőrt)
2012. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mert már nem gyártják
2012. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 novsy válasza:
50%
Sziasztok! Olvastam a kommenteket és sikerűlt nagy nehez 2 hónap alatt találnom ugyanazt mint az aknesol mivel egyik országban sem lehet kapni .. olvastam a román aknesolról annak is vége ! A lényeg ha érdekel téged 1 üzenet a novsy18@citromail.hu
2012. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert már nem gyártják, de van gyógyszertári másolata is:

[link]

2012. márc. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kgaba88 válasza:
Kiderült, hogy emberi és állati vizeletet(húgyot) tartalmaz, ezért az ÁNTSZ visszavonta a gyártási engedélyt a vizsgálat lezárultáig. 2012. februárban derült erre fény.
2012. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Rendelj a neten hexametiléntetramint (meténamin), oldd fel alkoholban, és kész az Aknesol-pótló.
2012. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Sziasztok!


Nagyon jó hírem van! Az Aknesol újra kapható. Új a csomagolása, szerintem nagyon ráfért a vérfrissítés. Aknesol clean néven már meg is vettem a patikában. Állítólag október közepe óta van.

2012. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kgaba88 válasza:
Reméljük ugyanolyan jó.
2012. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!