Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan ápolhatnék anyósommal...

Hogyan ápolhatnék anyósommal és apósommal illetve a testvéreivel jó viszonyt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem fogadtak el engem mint menny illetve sógornő!


Párommal már több mint 7 éve vagyunk együtt!

Úgy érzem nem kedvelnek, bár lehet meg van az okuk rá, hisz mivel ultimátumot adtam a páromnak azzal hogy támogassa illetve ne az anyukáját!



Felnőtt emberek, de állandóan a páromat nézték fejős tehénnek. ( Az egyik fiától elvette a másiknak oda adta alapon)Én ezt meguntam!

Engem nagyon zavar hogy nem keresnek minket, se a páromat se engem.

Párom külföldön dolgozik, de névnap-szülinapra még egy sms-t sem írnak neki. Az hogy jöjjenek hozzánk?? Mióta együtt lakunk 4 éve arra nem kíváncsiak hol él a gyermekük.


Ha a párom haza jön 2 havonta és egy hetet itthon van lb 4 napot megy hozzájuk, kb én is megyek kétszer.

Régebben magam is mentem csak meguntam az állandó beszólást hogy " nem jöttél el bolt előtt" " nem hoztál sört" "van pénzed" és stb mondatokat!


Ezeket leszámítva szeretném ha helyre jönne a viszony, de hogyan lépjek??


2014. jan. 26. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Minden kapcsolasthoz kell mind a két fél. Hiába akarod te jó visonyt ha ők nem. Mondjuk ultimátumos dolog nem feltétlen tett jót a dolognak igaz nem is ismerlek miért tetted így véleményt nem tudok mondani. Nekem sem felgőtlen anyósékkal és sogórnőimmel a kapcsolatom de rájöttem én hiába szeretnék jobbat ha ők nem.
2014. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rohadt nagy házasság lehet, ha 2 havonta látjátok egymást 1-2 napra.
2014. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anyósod-apósod nem a gyereküket szeretik, hanem amit le lehet vágni róla. Köszönés, vagy az sem, és "Van pénzed?"

Ne ápolj te semmiféle viszonyt velük. Nem tartozol nekik semmivel. Férjed sem. Felnevelték? Nem ő akart megszületni...

2014. jan. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Legjobb lesz ha messziről kerülöd őket és finoman utalgatnál rá párodnak is hogy ez így nem igazán jó, mert ennek a fajta hozzá állásnak még csúnya vége is lehet a későbbiekben, próbálj meg te is ki menni vele dolgozni, hogy ne nagyon kelljen haza jönnötök, csak ünnepekre :-)
2014. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!