Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom büdös. Egy munka...

Anyósom büdös. Egy munka helyen dolgozunk. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Bő 3 éve vagyunk együtt párommal, több mint 1 éve együtt is lakunk, külön a szülőktől, nekem az ő családjával a viszonyom olyan, hogy hát éppen elviseljük egymást, mert muszáj. De nem bratyizunk soha, szigorúan csak köszönés. Ünnepekkor sincs se ajándék se semmi, szülinapkor sincs egy sms sem, mondjuk a számomat sem tudják :-) Na mindegy is. A lényeg, hogy decemberben felvették anyósomat "hál istennek" oda ahol én is dolgozok, egyeltalán nem díjaztam a dolgot, de mondom ki bírom, mert dolgozni azért csak kell, de sajnos csak a panaszt hallom róla, a munkájára is és őrá is, hogy ápolatlan és nem nagyon lehet mellette megmaradni mert kellemetlen a szaga. Számomra ez több mint megalázó. Én egy tiszta és rendezett családból származom és nagyon is adok magamra, de ,mivel "anyósom"ról ez a pletyka megy így már rólam is hasonlókat feltételeznek. Beszéltem párommal, hogy jó lesz ha ezen nagyon gyorsan változtat az anyja, és menjen beszéljen vele,de az anyja erre úgy tett, hogy ezt csak én találom ki és ez nem igaz. Pedig tényleg elég ápolatlan. Mit tehetnék?

2014. febr. 6. 12:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Lehet én vagyok a helikopter, de én az anyósa alapján senkiről sem feltételezek semmit és nem is tartom őket egy családnak. Max. annyit gondolok, hogy szegényt veri ezzel az isten, jobban járt volna egy árva fiúval..
2014. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%

Elhiszem, hogy kellemetlen.

Amúgy többi válaszoló: ti mind tökéletes munkahelyen és közösségben vagytok és az összes munkatársatokkal puszi pajtik vagytok? Ahol több ember dolgozik, ott akarva akaratlanul megy a pletyka mások kibeszélése, fúrása, és hiába akarja az ember kihagyni csak belerángatják és máris céltáblává állítják önhibáján kívül. Sajnos vannak emberek, akik ebben lelik örömüket.


Amúgy meg az anyóst kell basztatniuk nem téged és mondd meg a szószólóknak, hogy neked a rokoni szálon kívül nincs közöd hozzá, nem laktok együtt és nem is nagyon beszéltek.

2014. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Négyszemközt mondd meg neki, hogy büdös. Ápolja magát, mert undorodnak tőle az emberek. Nem kell köntörfalazni és jópofizni - inkább tőled tudja meg, mint mástól.
2014. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%
ha csak köszöntök egymásnak miért szólnál?Ha jól érzi magát a bűzébe kit érdekel.Te szagolod?Nem.Szóljanak azok neki akik közvetlen a közelébe vannak .Hé Te "Mari" fürgyé le me trágya a szagod!Te ne avatkozz ebbe bele.
2014. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy mi ellen akarsz tenni? Az ellen, hogy büdös, vagy az ellen, hogy egy helyen dolgoztok?
2014. febr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
21%
Én valahogy alapból nem tartom jó dolognak amikor családtagok 1 helyen dolgoznak
2014. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
82%

"Én valahogy alapból nem tartom jó dolognak amikor családtagok 1 helyen dolgoznak"


Az emberek ott dolgonak, ahol kapnak munkát és föként vidéken egy-egy településen nincs túl sok munkahely. Ha ott ragaszkodnának ahhoz, hogy egy helyen ne lehessenek családtagok, akkor még kevesebb ember tudna egyáltalán dolgozni.

2014. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!