Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a fejem és nincs itthon jelenleg olyan gyógyszer, ami jó rá. Párom felhívta az anyját, hogy ha van nekik hozzanak már egy szemet hozzánk kocsival, mert nekünk gyalog fél óra séta hozzájuk és tényleg nagyon fáj a fejem.. erre ő: hát nem tudnak mert a párja már ivott... hozzáteszem minden nap iszik és mindig autóba ül, van hogy full részegen, úgyis, hogy a 6 éves gyerekei is az autóban ülnek.. Undorító dolog, de persze mikor nekem van szükségem valamire....

Nem igazán lepődtem meg, mert soha nem szeretett anyósom, de ez elég bunkó dolog szerintem, főleg, hogy ha ő beteg vagy szüksége van valamire nem mondjuk, hogy sétáljon le vagy valami... úgy megmondanám nekik a véleményemet, de akkor megint én lennék a szemétláda és jönne a sok vita... nagyon sokszor összevesztünk már, főleg ő velem, mert szerinte nem vagyok a fiához való és állandóan szét akar minket választani, mert szerinte túl szép vagyok a fiához és meg fogom csalni...


2014. márc. 11. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Vihar a biliben...
2014. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Jaj istenem! MICSODA PROBLÉMA!!!!

Párod fogja magát átsétál,

párod átmegy kocsival

keres egy ügyeletes patikát és elmegy

ha annyira fáj, hívj mentőt

...

2014. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Elmennék a gyógyszertárba, ha az közelebb van, mint ők :)

Egyébként meg legyen mindig otthon ilyen alap gyógyszer, főleg, ha fejfájós vagy.

De semmi sincs otthon? Egy lázcsillapító sem? Általában láz-fájdalomcsillapító egyben van.

2014. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Mit gondolok?

Elöször azt, hogy mégsem fáj annyira az a fejecske ha van erőd, kedved ilyen kérdést ige írni.

Másodszor az is eszembe jutott, hogy nem csak csoda szép vagy de csuda hisztis is.

2014. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem arról van szó, hogy nem tudjuk megoldani, de rosszul esik.. főleg h amikor ő hajnalban telefonál sírva h jaj összevesztem a pasimmal és gyere már át, hogy kisírjam neked magad akkor mi ott vagyunk...
2014. márc. 11. 20:07
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Gyógyszertárban vehetsz fájdalomcsillapítót. Eszembe sem jutna ilyesmi miatt felhívni az anyósomékat.
2014. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Amúgy is mielőtt leoltotok fel kéne fogni, hogy mit írtam.. nem azt írtam, hogy szép vagyok, hanem szerinte vagyok szép a fiához ez nem ugyan az! De ha nem tudtok értelmes választ adni, akkor bújjatok el!
2014. márc. 11. 20:08
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Innék egy nagy pohár vizet és átsétálnék. Ezek mind jót tesznek a fejfájásnak.

Egyébként egy sima fájdalomcsillapító és lázcsillapító, fertőtlenítő, calcimusc mindig van itthon. Pedig nagyvárosban lakom, van ügyeletes gyógyszertár, szüleim, rokonaim 5-10 percre laknak gyalog.

Szóval gondoskodj magadról, és ne várd el, hogy mindenki ugorjon, ha neked kell valami.

2014. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha mensizel akkor anyós hoz tampont?
2014. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem várom el, de nehogymár ne kérhessek egy szem gyógyszert az anyósomtól amikor én mindent megteszek amit ő kér tőlem... gyógyszertár még messzebb van mint ők, nincs autónk... nem vehetek be bármit, mert terhes vagyok.. és lehet azért vagyok ilyen érzékeny, de igen is rosszul esik..de mindegy is kösz a válaszokat
2014. márc. 11. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!