Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti hogy szólítjátok az anyósot...

Ti hogy szólítjátok az anyósotokat?

Figyelt kérdés
Tegezitek őket?
2014. ápr. 2. 18:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
90%
Amikor eljegyeztem a feleségem a "kedves" anyós és após egymillió forintot ajánlott ha visszavonom a lánykérést.. Természetesen erről a lányuk mit sem tud azóta sem(nem mondtam el neki hogy ne csalódjon ekkorát a szüleiben), de azóta vén nyanyának és fszfej ferinek hívom őket amikor a feleségem nincs ott.
2014. ápr. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
72%

Uh utolsó, ez nem semmi! Gondolom milyen idilli a kapcsolatod ezek után a feleséged szüleivel.

Egyébként én tegezem anyósom és apósom is, szinte az első találkozások óta, és a keresztnevükön szólítom őket. 59 évesek, én 23 vagyok. :)

2014. ápr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
54%

Én tegezem. Felajánlotta az eljegyzés után. Ennek 4 éve. Ica néninek hívom, vagy Mamának (van egy lányunk), de tegezem. Valahogy nem jönne a számra, hogy leicázzam. De vele megbeszéltük, hogy maradhat Ica néni, csak tegezzem mellette. 62 éves én 29.


Nagybátyám második felesége Erzsébet. Felajánlotta, hogy tegezzük, pedig 80 éves és Erzsikézzük. Én is, ő így szereti. Neki az lenne sértő, ha Erzsiznék, vagy Erzsébeteznék, az olyan flegma, mintha nem jelentene nekünk semmit- SZERINTE.


Anyósod mondta, hogy így hívd? Ha nem én rákérdeznék ennek kapcsán, hogy zavarja-e. Szerintem nincs ebben semmi ciki.

2014. ápr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
43%

Tegezem, de bár inkább mondhatnám már múlt időbe.

Örülnék, ha elpatkolna.

2014. ápr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
51%

21es. Ez komoly? Szép!! :D


Én magázom a párom szüleit, és ő is az én szüleimet. Egyik félről sem lett felajánlva a tegezés.

Mondjuk ennyi év után már nem is lesz. :)

2014. ápr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
47%

Magázom

Anyuka

2014. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
82%
Látom, kiveszett a humorérzék utolsó morzsája is Orbánádiából. Anyósom elhunyt, azért nevezem drága angyalomnak. EZT kell lepontozni?!
2014. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele mindenkit lepontoznak az idióták, nem érdekel már engem, pontozzatok le, magatokat minősítitek :)))


Magázom anyóst, nem ajánlotta fel hogy tegezzem, míg az én szüleim páromnak kb 3.találkozásnál felajánlották...

2014. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
21-es vagyok, teljesen komoly.. Csak akkor találkozom az anyósékkal, amikor a feleségem is ott van, olyankor mind a hárman tesszük a fejünket, mintha minden oké lenne. Nagyon szívesen elmondanám neki, hogy mit csináltak a szülei, de nem akarom megbántani, engem meg annyira nem érdekel ez a dolog.
2014. ápr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
46%
Az én anyósom 64 éves, tündéri asszony, a párom bátyjának a felesége is magázza pedig már 15 éve a családban van. Ő Anyunak szólítja, én Erzsike néniek és magázom :)
2014. ápr. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!