Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A te anyósodat is zavarná, ha...

A te anyósodat is zavarná, ha a férjed főzne, és nem te?

Figyelt kérdés

Mikor összeköltöztünk a párommal, egy rántottát se tudott megcsinálni. Otthon mindent a feneke alá tettek, a piszkos tányérját se kellett elmosnia.

Mikor összeköltöztünk, figyelmeztettem, hogy én nem fogom kiszolgálni, ha velem akar élni, tanulja meg elvégezni a házimunkát.

Rövid idő után teljesen megváltozott, besegített a házimunkába, és megkért, hogy tanítsam meg főzni.

Remekül főz, hagyom kibontakozni, már kb 2 éve nem kellett főzzek :)


Anyósom fel van háborodva, mert papucsot csináltam a fiából. Annyira nem zavar, csak érdeklődnék, másnál ez hogy van??


2014. ápr. 20. 16:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
98%
ilyet már olvastam. A gaz feleség még a gyereket is hagyta játszani anyuci pici fiacskájával. Borzasztó!
2014. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem az anyukák direkt nyominak nevelik a fiukat, hogy mindig szükség legyen a mamára.


Te megtanítottad a párodat főzni, ez "többrendbeli bűn", mert nem elég, hogy nem szolgálod ki a fiát, önellátóvá "neveled", ráadásul a te főzési módszereidet használja, nem a mamáét.

2014. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Belé nevelték, hogy a nő feladata körberajongani a férfit, szóval nem nehéz kitalálni, mi a véleménye :)

Bár én pontosítanék: ez nem vélemény, egyszerűen csak ezt szokta meg, ez rögzült a fejében makacsul.

Viszont én pontosan tudom, hogy annak idején ő sem rajongta körbe azért olyan durván a férjem apját, sőt, főzni sosem főzött rá, úgy hordták haza a munkahelyükről az ételt, úgyhogy amikor körbeisteníti a férjem csak azért, mert kuktáskodik mellettem (felkarikázza a répát pl.), jókat mosolygok, és ennyi (mi együtt élünk anyósommal még). Tudom, hogy nincs rólam rossz véleménnyel, már többször is elismerte, hogy egyedül én bírom rendben tartani a háztartást, szóval ez nem ellenem szól, ő nem rosszindulatú, mint a te anyósod ezek szerint.

Szimplán csak én főzhetek/moshatok/takaríthatok egyszerre, az "semmi", mert nő vagyok, ha a férjem elmos egy tányért, akkor hős. Ezzel együtt meg azt is látom, hogy örül, amiért mi ketten ilyen jól megvagyunk.

2014. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%
Igaz az ember beleborzong ha ekkora gaztettről hall, pedig én férfi vagyok.
2014. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%
Az anyák hajlamosak királyként bánni a fiúkkal. Kiszolgálják, körül rajongják. Tőled is ezt várja el. Én megmondanám neki, hogy akkor költözzön hozzátok és szolgálja ki ő.
2014. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Engem anyum alapból megtanított főzni, mondván, a legjobb szakácsok a férfiak :)


Úgyhogy párom anyósa normálisnak veszi, hogy mi megosztjuk a dolgokat. Van amit én főzök, van amit a barátnőm, házimunka oszlik (mosogatni nagyon nem szeressek, azt kerülöm ha lehet, de pl porszívózás és ablakmosás az férfimunka :) )

2014. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
98%

Nekem 3 felnőtt fiam van,(a legkisebb 18 éves) de különbül főznek mint sok hasonló korú lányok. Sosem erőltettem, sosem követeltem. Valahogy azt látták, hogy az apjuk mindig kiveszi a részét. Így a srácaim főznek, takarítanak, sőt a középső isteni finom tortákat süt..

Nem baj ha egy férfi is életképes nő nélkül :)

2014. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép ha egy anya megtanítja a fiait főzni, legfeljebb ezen az oldalon lepontozzák. Na és akkor mi van.
2014. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
87%
Az én anyósom még büszke is a fiára, hogy milyen jól főz... (nagyon szeret főzni a férjem, családi ünnepségekkor is mindig ketten főzünk).
2014. ápr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
64%

Igazad van, de azért azt se felejtsük el, hogy te kikötötted az elején hogy nem szolgálod ki. Ugyanakkor te 2 éve nem főzöl. Akkor hogy is van ez? az nem gáz ha ő szolgál ki?


/Egyébként én is tudok főzni és szeretem a házimunkát/


27/F

2014. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!