Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom 45 évesen úgy öltözik...

Anyósom 45 évesen úgy öltözik mint egy 16 éves tini. Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés

Fiatalon szült (17), nem élte ki magát, ez rendben van. De miért kell úgy öltöznie mint egy r.banc??

Miniszoknyába, kivágott felsőkbe, magassarkúba jár. A fiával egyidős (28) barátnői vannak, azokkal jár el vásárolgatni.

Bulizni is volt velük, az interneten láttuk a fényképeket :( :(

Apósom már elhagyta emiatt, anyós most próbál pasizni...

A legnagyobb baj, hogy akikkel flörtöl, alig idősebbek mint a saját fia! :(


2014. ápr. 29. 22:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/113 anonim ***** válasza:
66%
Ez bizony kapuzárási pánik.
2014. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/113 Jégtánc ***** válasza:
95%
Semmit ne csinãljatok vele,az ő élete.
2014. ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/113 anonim ***** válasza:
91%
Mi közöd hozzá? Elvárod, hogy ő ne szóljon bele a ti életetekbe akkor ezt neked is meg kell adnod.
2014. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/113 A kérdező kommentje:
A kislányunk szeptemberben megy oviba, én nem szeretném hogy ilyen ruhákban menjen az oviba a gyerekért.
2014. ápr. 29. 22:14
 5/113 anonim ***** válasza:
92%
Ó hát egy csomó ilyen nő van,aki nem éli ki magát idejében arra később jön rá az ilyesmi.A 45 éves szerintem még egyáltalán nem idős,miért nem vehetne fel szoknyát,kivágott blúzzal.Nem kell még eltemetni.Meg kit érdekel az emberek véleménye.Lehetne olyan anyósod aki állandóan piszkál benneteket.Becsüld meg az irántatok érzett szeretetét és azt,hogy hajlandó besegiteni,elmenni a gyerekért az ovódába,sok anyós nem teszi meg.Tipikus,ha nincs gond,akkor generálsz eggyet.
2014. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/113 anonim ***** válasza:
37%
Mondd meg neki, hogy nem illik oviba így mennie. Magassarkú, kivágott felső lehet, de hordjon térd felett végződő szoknyát, ne minit.
2014. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/113 anonim ***** válasza:
96%

Akkor ne menjen a nagyi érte az én szüleim sem mentek soha a gyerekért sem oviba sem iskolába, miért is kellene nekik?

Különben meg ha szívességet tesz akkor inkább a köszönőm szót kellene keresned mint beleszólni más felnőtt ember életébe.

2014. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/113 anonim ***** válasza:
96%

Áruld már el kedves kérdező, miért ne járhatna magassarkú cipőben? És szerinted már csak nyakig érő blúzt hordhat?


A leírás alapján 10-15 évvel fiatalabb pasikról van szó. Na und? Egy férfi megteheti? Ő miért nem?



Inkább vegyél példát az anyósodról, és te is a saját életedet éld, ne másokéba turkálj.

2014. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/113 anonim ***** válasza:
88%
Hadd érezze magát jól,gondolod, ha szóltok neki,akkor abbahagyja?
2014. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/113 A kérdező kommentje:

Nem kell hogy menjen a gyerekért az oviba. Amióta "így" viselkedik, nem volt nála a kislány. Megmondtam neki, hogy az én lányomat ne égesse. És nem is tudna magassarkúban szaladni, miniszoknyában homokozni stb.

Annyit nem tesz meg az unokájáért, hogy legalább arra a kis időre "játszós" ruhába bújik.

2014. ápr. 29. 22:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!