Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám az egyik percben...

Anyukám az egyik percben kedves, a másikban pedig üvölt vagy nagyon lenézően beszél velem és piszkál, keresi a hibáimat. Mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok anyukámmal és a nevelőapámmal élek. A nevelőapám viszonylag normálisan viselkedik velem, azonban az anyukám folyamatosan basz_tat és ez nagyon fáj már nekem. Egyszer kedves utána meg pikk-pakk megváltozik a hangulata és beszólogat mindenért.

Amikor rossz jegyet hozok haza akkor nagyon durván megsértődik rám és duzzog még napokig, ilyenkor nem tudom vele megbeszélni. Mindent arra fog, hogy lusta vagyok és hogy csak a számítógépen játszok. Nem tudom meddig bírom még, úgyérzem semmi olyanról nem tudok vele beszélni ami nem tetszene neki. Őt csak a jegyeim érdeklik, pedig tudja, hogy rossz vagyok matekból és nem vagyok képes 5-öst hozni belőle. Amikor viszont sikerül, akkor csak mondja hogy oké és látszólag nem is örül neki.

Mit tegyek? Pszichológusról szó sem lehet, csak megint kiabálna velem.



2014. márc. 28. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves ? Nem lehet, hogy klimaxol? Olyankor lehetnek ilyen hangulatingadozások, az egy nehéz időszak, esetleg valamilyen gondjai vannak?


Nem tudod vele megbeszélni a dolgot?

2014. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
pont arra gondoltam, mint az első, klimax.
2014. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
45 éves, ilyenkor még nem szokás vagy de? Egyébként meg már kiskorom óta ilyen, csak most, hogy itt van a nevelőapukám, durvább. Amikor csak ketten vagyunk itthon, akkor kicsit normálisabb.
2014. márc. 28. 16:41
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyszerűen képtelenek vagyunk több mint egy napnál jóban lenni...
2014. márc. 28. 16:42
 5/10 anonim válasza:
73%
Nő...
2014. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán a kapcsolata nem boldog, emiatt ideges és ingerlékeny.
2014. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Bizony a klimax előfordul már ebben a korban. Persze egyszerű apénia is okozhatja.
2014. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megint ma is üvöltözött velem, mert azt mondtam neki, hogy majd egy óra mulva takarítok ki és nem most rögtön. Elborult az agya,megpróbáltam lenyugtatni de nem megy és egyszerűen nem tudom hoyg mit tegyek ilyenkor...
2014. ápr. 13. 11:05
 9/10 anonim válasza:
28%

Egyszerű a dolog..


Nem hiába ideges.. ha mindig csak a "majd" , "később" .. szavakat emlegeted, akkor ne csodálkozz.


Ideges, mert nem csinálsz semmit, csak a gép előtt ülsz és, ha kér valamit, akkor "mindjárt, majd, később" ...


Nincs olyan, hogy valakinek nem megy a matek.. (hacsak nem vagyok fogyatékos -> Értsd jól!) Csak lusta vagy!


Ha többet tanulnál jobb jegyeid születnének és menne a matek is!

2014. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

igen, van olyan, h vkinek nem megy a matek. csak a legtöbb ember annyira ostoba, h nem képes megérteni, h mindenki más adottságokkal rendelkezik.


a leírtak alapján anyád orvosi eset, mentálisan tuti, h nem egészséges. és nem mellesleg rossz szülő.


annyit tehetsz, h minél hamarabb megpróbálsz elköltözni, sajnos az ilyen emberekre nem nagyon lehet hatni normális beszéddel.

2015. jún. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!