Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ilyen nagy gond lenne, hogy...

Ilyen nagy gond lenne, hogy az elmúlt 2 hétben nem törölgettem le a port? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 hétben több mint 200 órát dolgoztam, ma amikor a szabadnapomat élvezhettem volna, ide állított reggel 7 órakor az anyósom. Pizsamába nyitottam neki ajtót arra rögtön az volt megjegyzése hogy én még mindig pizsamában vagyok. A következő megjegyzése pedig az volt, hogy itt minden poros, hogy milyen igénytelen vagyok, hogy a fiának ilyen koszba kell élnie. Nincs kosz a lakásba csak a polcok porosak voltak, amit persze én is tudtam de mikor haza estem a munkából nem az volt az első, hogy takarítsak hanem, hogy vacsora legyen az asztalon. Nagyon rosszul estek a megjegyzései mert mindig rend és tisztaság van a lakásba csak ez az elmúlt két hét keményre sikerült.
2014. jún. 7. 22:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem törődik a mama a saját dolgaival?
2014. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Én megmondtam volna neki hogyha állja a rezsit meg a kiadásokat akkor itt egy szem port nem fog találni az tuti.De papírra írja ezt le és garantálja hogy nem fog utána azon lovagolni,hogy ő tart el titeket.Tuti abbahagyta volna az cseszegetést.
2014. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
72%
Mit foglalkozol az anyóssal és olyat mondtam volna neki, hogy nem teszi zsebre. Elég puhány vagy ha ezen problémázol és nem mersz neki visszaszólni...
2014. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Anyósod a tipikus 'fiús mama', csak az tökéletes a kisfiának, amit ő csinál. Ne törődj vele, ez a saját problémája, hogy nem tudja elengedni a gyerekét.
2014. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Te jó ég minek adsz a véleményére? Valószínű, még sose dolgozott.
2014. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az volt a probléma, hogy akkor keltem fel és abban a pillanatban mikor elkezdett bombázni a kritikákkal... köpni-nyelni sem tudtam.
2014. jún. 7. 22:37
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Én ott csuktam volna rá az ajtót, hogy akkor lehet hazamenni, és visszafeküdtem volna aludni :). Portörlés...van, hogy 3-4 hétig nem jutok el odáig :)
2014. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem nagy gond ... ne hagyd magad . Nekem édesanyám ilyen sajnos .Most jön hozzánk 2 napra ,de már előre ideges vagyok . Felkeltem korán (épp a kávémat iszom ),hogy ,még fel tudjak mosni ,minden apróságot meg tudjak csinálni .. :S Mindenbe beleköt ,belenéz a szekrénybe ,hogy a ruhák hogy vannak hajtogatva stb .. A fő témája a rend a takarítás ... Nem élünk disznóólban ,csak én nem olyan vagyok mint ő ,hogy reggelente azzal kezdem a napot,hogy a padlószőnyeget kikefélem stb ...
2014. jún. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Inkább az a gond, hogy a fejed sem tette meg


Viszont ehhez az anyósodnak k..vára nincsen köze....

Egyébkent, én ránéztem volna, köszönöm szépen a kedves látogatást, én meg pihennék, a viszonlátásra..


Szerintem nálam az anyósom soha nem merne minősíteni semmit( pedig biztosan nálam is van, nem vagyok pedáns..sőt

Annak ellenére, hogy nem mindig jövünk ki nem merne minősíteni..

Ez alap udvariasság egyébként...ha látom is, hogy van por, nem jegyzem meg, sejtem, hogy nem azért, mert úgy szereteik, ha meg igen, akkor sem szólhatok bele, hiszen a fiam sem csinalja meg... Nem?

2014. jún. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom egyértelmű volt, hogy a férjedre gondoltam...
2014. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!