Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az év végi bizonyítványa nem...

Az év végi bizonyítványa nem lett jó a barátnőmnek, és a szülei el akarnak minket tiltani. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Mivel lehetne őket ki engesztelni? Help.

2014. jún. 17. 19:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
28%
Úristen ez az eltiltás a legszánalmasabb dolog amit egy szülő tehet. Én már szerencsére kinőttem ebből a korból amikor a szülő megmondhatta hogy mit csináljak. Szerintem ha már nagyobb a barátnőd (16 feletti vagy több) akkor mondja meg nekik hogy ne mondják meg hogy mit csináljon és majd kijavítja.
2014. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Hány évesek vagytok?
2014. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok ezzel az egész eltiltás dologgal. 15 évesek vagyunk.
2014. jún. 17. 19:52
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

Akkor ha jól tom 9.-esek vagytok, nem tom mit kell ebből ügyet csinálni. Azt az átlagot 500 X ki lehet javítani.

Az érettségit meg simán megkapja majd.


Ez annyira szánalmas a szülök részéről.

2014. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Ja, a szülők a szánalmasak...
2014. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Perszehogy a szülők szánalmasak, merthogy rossz a bizonyítvány. Csak ne nagyon számíts arra, hogy azt majd kijavítod. Annyira optimista nem vagyok.
2014. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen anyós kategóriába kérdést kiírni...
2014. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szánalmasak a szülők, de a megoldási stratégiájuk az.

Pláne NYÁRI szünetre eltiltani aztán van értelme.

Még, ha év közben lennétek, persze, én is korlátoznám, hogy jó, akkor hetente max. a hétvége, de nyáron...


A barátnőd pedig kapja össze magát, tanuljon, mert neki az a dolga elsősorban. A pasizással, barátnőzéssel sincs gond, míg nem megy a tanulás rovására.


Te pedig jó dinnye vagy, hát miért nem segítesz neki? Leültök, tanultok közösen. Együtt vagytok, javul az átlaga, a szülei is örülnek... fiatalok :D

2014. jún. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Az a teendo hogy a baratnod nem utanad szaladgal iskola helyett, hanem nekiall kemenyen tanulni. Esetleg egyutt tanultok, segitesz neki, es nem a labatokat logatjatok egyutt tanulas helyett.


Nyilvan annak hogy a lanynak szar a bizonyitvanya az is tobbek kozott az oka, hogy te vagy a baratja, kulonben nem akarnak eltiltani toled. A szulok szerint rossz hatassal vagy a lanyukra, ami nagy valoszinuseggel igaz is.


Ezen gondolkodj el.

2014. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Hány évesek vagytok? Ez száááááááááááánalmas.. Ha hülyék vagytok, úgyis azok maradtok, nem az eltiltástól lesz okosabb a csajod.
2014. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!