Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti ezek után, hogyan viszonyul...

Ti ezek után, hogyan viszonyulnátok az anyósotokhoz?

Figyelt kérdés
Anyósomban mindig benne volt a rosszindulat, már kb másfél hónapja, kitalálta, hogy ő mindig rosszul van, közben semmi baja kb 12 orvos látta, és Á-Z ig megvizsgálták. Tegnap este megkértük, hogy ma jöjjön el hozzánk reggel mert a nagyobbik gyerkőc négy és fél éves, nagyon beteg 39,3 a láza, de a középsőt el kell vinnem az óvodába, aki három és fél éves, a kicsi pedig 10 hónapos. Az óvi 12 km-re van tőlünk, anyóssal egy kisvárosban lakunk, kb10 perc alatt ért volna ide busszal, reggel 7 órára vártam. A kicsi gyermekemre egy iskolás leányzó szokott vigyázni míg a két nagyot elviszem az oviba. De tegnap este lemondtam a leányzót, mondván, hogy jön az anyósom így nem kell jönnie ma. Reggel 7:20 kor tudatosult bennem, hogy nem fog jönni az anyós, és gyors kapkodással felkészítettem a gyerekeket, hogy elindulok velük busszal az óviba. De szerencsémre mikor felhítam a leányzó bébiszittert át tudott jönni a kicsire vigyázni, így elindultam a két nagyobbal oviba, de egyik szomszédunk megsajnált, és elvitt autóval minket óviba, és haza. A nagyobb nagyon lázas, beteg ezt tudta az anyós is, és még sem jött, ráadásul autista kislány, aki nem értette meg, hogy ő mért nem maradhat az óvodába. A kisebbnek meg fellépése lesz ma az óviba! Az anyósom még csak ide sem telefonált, hogy nem jön.

2014. jún. 20. 09:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Beszéltél vele, hogy miért nem jött?
2014. jún. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Én csak azt nem értem mi itt a probléma. Te írtad az első mondatodban : "Anyósomban mindig benne volt a rosszindulat, már kb másfél hónapja, kitalálta, hogy ő mindig rosszul van, közben semmi baja kb 12 orvos látta, és Á-Z ig megvizsgálták." Ha tudjátok hogy milyen miért pont őt kértétek meg segítsen nektek? A másik: "A kicsi gyermekemre egy iskolás leányzó szokott vigyázni míg a két nagyot elviszem az oviba. De tegnap este lemondtam a leányzót, mondván, hogy jön az anyósom így nem kell jönnie ma; Ha eddig ezt megtudtad oldani, és mindig volt aki segítsen, most miért nem vigyázhatott ugyanúgy rá az a lány aki eddig is? És végül kérdésedre válaszolva: Az tök mindegy hogy mi hogy viszonyulnánk az anyóshoz, mivel nem vagyunk a helyedben, nem tudjuk az előzményeket, és csak a te verziódat hallottuk. Elhiszem hogy most ki vagy akadva rá, hiszen nem úgy alakultak a dolgok ahogy TE szeretted volna. De én azt mondom ennél nagyobb problémátok soha ne legyen
2014. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

A rosszindulat es a rosszullét az nem ugyanaz. ... Amúgy attól, hogy az orvosok nem találják a baját, meg lehet beteg.

Esteleg te felhívtak e, hogy nem e olyan rosszul van szerencsétlen, hogy a telefónia nem tud elmenni? Mert nekem ez lett volna az elso dolgom, nem az, hogy itt neki álljak köpködni

2014. jún. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Fogadjuk el, hogy a te állításod a helyes. Akkor az ilyen embereket "le kell írni". Be kell tartani a pár lépés távolságot, és soha, semmiben nem kell rájuk számítani (ha mégis segítenek, akkor persze el kell fogadni és örülni kell neki).
2014. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Szóval fogtad a beteg gyereket és ahelyett,hogy őt is rábíztad volna a babyszitterre, elrángattad az oviba. Miért nem hívtad fel mikor már egy jó ideje vártad? Meg ha tudod,hogy nem lehet rábízni ilyesmit minek erőlteted? Most volt egy rohanós reggeletek,ennyi. Legközelebb hanyagold anyósodat ha ilyen probléma van
2014. jún. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

azért nem a lánykânak szólt mert gondolom neki fizet, meg egy beteg gyerek is lett volna ott! aki mellett jobb egy felnőtt

én nem foglalkoznék az anyósommal. az enyém hálistennek nagyon rendes, bármit megtenne hogy nekünk jó legyen! pedig ő tényleg nem egészséges teljesen! egy önző anyósod van akit csak a saját baja érdekel

2014. jún. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%
En azt nem ertem, hogy ha amúgy is otthon vagy a kicsivel, a középsőnek miért KELL óvodába mennie.....
2014. jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó: mert fellépése lesz.
2014. jún. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Ja, bocs, ezen atsiklottam. De ennek ellenére sem vittem volna óvodába. A gyerek egészsége fontosabb. Amúgy meg eselyes, higy nem kora reggel van a fellépés, meg lehetett volna várni a bebiszittert es otthon hagyni a nagyot, vagy elvitetni a Középsőt az oviba vele...
2014. jún. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
34%
És hol van ilyenkor az após, vagy az anyukád, vagy az apukád vagy az apa vagy .....? Nem csak az anyós létezik. Az hogy nem segít az nem biztos, hogy a rosszindulat jele. A rosszindulat ott kezdődik, ha rosszat tesz. Az anyós nem tesz semmit, akkor miért is rossz, mert nem segít? Ahhoz mit szólnál, ha folyton keresztbe tenne neked és nem hogy nem segítene, de ott lenne a nyakadon főzni és mosni kellene rá ellátni és gondozni, és nem lenne hozzád egy kedves szava se és folyton a főztödet kritizálná, folyton ugráltatna mert nem tud kimenni wc-re és emellett van 3 kis gyermeked. Nem akarom az anyósodat védeni, de hidd el a te anyósod egy szent az enyémhez képest
2014. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!