Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Bajban megmutatkozozz mennyire...

Bajban megmutatkozozz mennyire számíthatok rájuk. Ezek után ti, hogy viszonyulnátok hozzájuk?

Figyelt kérdés

Tegnap elött lementünk a párommal és az apjával horgászni.Nagyobb társaság volt ott.Apósom kártyázott mi meg elvoltunk a párommal.a két kisfiúnk 1,5 és 4 évesek szerencsére otthon maradtak mamánál....szóval ott aí tón kiment a térdem,mentő vitt kórházba.Az apósom oa lesett mi történt velem,mondta páromnak hívjon mentőt és vissza ült kártyázni.Egy "idegen" pasi jegelte a lábamat.Begipszeltek és haza jöhettem,de menni alíg bírok vele,mankózok.Tegnap a párom itthon maradt segíteni,azért picik még a fiúk egyedül nem is bírnék most velük,de ő csak azokra a napokra kap fizetést amikor dolgozik,így nagyon kéne ha tudna menni.Ma a húgom van itt.Az a szép az egészben,hogy anyósom otthon van szabin.20 km-re laknak tőlünk,kocsi is van...és mégsem kérdez rá,hogy esetleg tudna e valamiben segíteni.Rosszul esik,főleg,hogy az én családomban mindenki próbálja megoldani a helyzetete csak nehéz,mert jelenleg senki nem tud szabit kivenni.

Vagy nekem kéne könyörögnöm,hogy ugyan már jöjjön el és segítsen kicsit.Ha nem is nekem,de a két unokájának legalább.Azóta egyszer sem érdeklődött,hogy vagyok,mi a helyzet.....


2013. aug. 22. 07:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja még annyit,hogy nekik a kocsikázás nem gond,meg van oldva bőven a gázolaj.....
2013. aug. 22. 07:57
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Mit siránkozol? örülj hogy kiderült ki-kicsoda körülötted. Én a helyedben örülnék.
2013. aug. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi...mit siránkozok,azért tehetetlenül elég szar helyzetben vagyok,de igazad van.Legalább az ÉN családomra számíthatok.
2013. aug. 22. 08:02
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
A kérdés, hogy EDDIG TE hogyan álltál az após-anyóshoz? Mert ha a mai divat szerint eddig rá sem nézhettek a gyerekekre anélkül, hogy veszekedj velük, meg mindent jobban tudsz és ezért mindig szidod öket, akármit föz az anyós, neked nem megfelelö, akkor ne csodálkozz!
2013. aug. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azt hittem,úgy éreztem minden oké köztünk.Minden hétvégén ott szoktunk lenni náluk.Bográcsozgatás,iszogatás....el szoktunk lenni.Fiúknak is jó,mert nagy udvar van,nem szokott gond lenni.
2013. aug. 22. 08:04
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell könyörögni, mer az ezáltal kapott segítség is olyan lenne, mint amilyenek ők most a bajban. Több energiát kellene "hálára" töltened, mint a háztartásra. Egyébként meg nem ismerem a többi körülményt, még tanáccsal sem tudok segíteni...
2013. aug. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem vagy nekik fontos ennyi, felkell fogni.
2013. aug. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg segíthetnének, nem szép dolog cserbenhagyni egy nőt aki járni is alig tud 2 gyerekkel, főleg hogy az utazás se gond nekik. Szerintem valamiért haragudhatnak vagy csak önzők.
2013. aug. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell könyörögni, de nyugodtan felhívhatod a mamát, hogy nem tudna-e délutánra átugrani egy kicsit segíteni. Ez azért családon belül nem egy akkora nagy megalázkodás.


Nekem olyan, mintha neked csakis a büszkeségedet sértené, hogy az anyós nem érdeklődik utánad. Tudja egyáltalán, hogy ennyire rossz a lábad? Mert ha se te se a férjed nem mondta neki honnan kéne tudnia?

2013. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
14%
Annyt adok, amennyit kapok. Ilyen egyszerű. Aki nem ad, csak elvár, az pofára esik.
2013. aug. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!