Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem tudom tegezni a barátom...

Nem tudom tegezni a barátom édesanyját. Nagyon kedves, aranyos tényleg semmi baj vele, meg ő is szeret engem. Mindig zavarba vagyok hogy mit is köszönjek neki. Mit tegyek? Már több mint két éve vagyunk együtt a párommal

Figyelt kérdés

#anyós #após családi kapcsolatok
2014. júl. 10. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felajánlotta egyáltalán?
2014. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj! Pl: Szervusz Marika néni.
2014. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze, már az első találkozásunkkor. Meg nagyon örült is nekem
2014. júl. 10. 18:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig ha felajánlotta, akkor illik. Ha nem olyan nagy köztetek a korkülönbség, akkor még nénizned sem kell. Egyébként az ő részéről ez annak a jele, hogy kedvel téged, és azt is tudod, hogy ha tegeznéd, akkor ő fiatalabbnak érezné magát. Add meg neki ezt az örömet.
2014. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem igen szoktunk gyakran találkozni, karácsonykor szilveszterkor szünetekkor, meg persze nyáron megyek, mert mi 100 km-re lakunk egymástól, csak az egyetem ideje alatt együtt lakunk
2014. júl. 10. 18:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz, csak valahogy úgy furcsán érzem magam, mert pl a testvérét tegezem, de a sógornő jelöltem is hasonlóan van, ő is jó napotozik
2014. júl. 10. 18:46
 7/10 anonim válasza:
100%
Nyugodtan tegezd! Lehet először furcsa lesz de ha megszokod az lesz a természetes. Nem beszélve arról hogy így sokkal közvetlenebb a légkör ha tegeződtök.
2014. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ennél már csak az volt furcsább hogy a konzulensem aki majdnem negyvennel idősebb nálam, első alkalommal felajánlotta, hogy tegeződjünk
2014. júl. 10. 18:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem furcsa ez, hanem megkönnyíti a kommunikációt. Mennyivel egyszerűbb a konzulensednek is azt írni e-mailben, hogy "Maris, gond van a harmadik fejezettel, gyere be holnap 5re az irodámba kérlek", mint hogy "Kedves Hallgató, gond van a harmadik fejezettel, holnap délután 5 órakor legyen szíves megjelenni az irodában konzultációra"
2014. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45 évvel idősebb bácsi közölte, hogy tegezzem. Mivel fiatalos, és aranyos, így megy, pedig 26 évemen át magáztam. Nyugodj meg kicsit kérdező :)
2014. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!